Aptauja
Kā Jūs vērtējat savu dzīves kvalitāti 10 ballu vērtējuma skalā? (10 - izcili, 1 - ļoti, ļoti vāji)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA aicina pievienoties aliansei un vienošanās protokolam kvalitatīvai izglītībai

Trešdiena 12/02/2014

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina ieinteresētās nacionālās izglītības organizācijas pievienoties aliansei "Vienoti kvalitatīvai izglītībai" un parakstīt vienošanās protokolu, lai līdz Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē beigām kopīgiem spēkiem veicinātu sabiedrības izpratni par kvalitatīvu izglītību un nodrošinātu pārdomātu izglītības sistēmas pilnveidi.

Līdz šim aliansē iesaistījušies un 07.02.2014. vienošanās protokolu parakstījuši LIZDA, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija, Izglītības un zinātnes ministrija, Izglītības kvalitātes valsts dienests, Valsts izglītības satura centrs, Biedrība „Latvijas Vecāku kustība”, Biedrība „Vecāku forums”, Biedrība „Vecāki par izglītību”, Latvijas Izglītības vadītāju asociācija, Latvijas pašvaldību savienība, Rektoru padome, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija.

Augstākas izglītības kvalitātes nodrošināšanā ieinteresētās organizācijas Latvijā atbalsta un iesaistās akcijā „Vienoti kvalitatīvai izglītībai”, izveidojot atvērtu aliansi, kas par saviem pamatuzdevumiem uzskata:
• nodrošināt pietiekamu finansējumu publiskajai izglītībai;
• nodrošināt kvalitatīvas izglītības pieejamību visiem;
• nodrošināt kvalitatīvu pedagogu tālākizglītību.

Alianses dalībnieki vienošanās protokolā apliecinājuši savu dalību akcijā „Vienoti kvalitatīvai izglītībai”, un piekrīt alianses atvērtības principam, kas nodrošina jaunu dalībnieku iesaisti. Tāpat alianses dalībnieki apstiprina savu apņemšanos kopīgi strādāt pie kvalitatīvas izglītības jautājumiem atbilstoši alianses pamatuzdevumiem.

Ja vēlaties pievienoties aliansei, tad lūdzu sazinieties ar LIZDA biroju, rakstot uz e-pastu: lizda@lizda.lv