Aptauja
Kā Jūs vērtējat savu dzīves kvalitāti 10 ballu vērtējuma skalā? (10 - izcili, 1 - ļoti, ļoti vāji)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA jauniešu padomes veidošanas seminārs

Trešdiena 12/02/2014

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina biedrus (uzaicinājums) – jaunos pedagogus vecumā līdz 35 gadiem – piedalīties LIZDA jauniešu padomes veidošanas seminārā, kas notiks 2014.gada 22. – 23.februārī, viesu namā „Mauriņi”, Allažu pagastā, Siguldas novadā.

Seminārā veicināsim jauno pedagogu savstarpējo sadarbību, izstrādāsim LIZDA jauniešu padomes nolikumu un iezīmēsim turpmākās aktivitātes, uzklausīsim un līdzdarbosimies lektoru nodarbībās par motivāciju un konfliktu risināšanu, izstrādāsim padomus jaunajiem pedagogiem, izkustēsimies svaigā gaisā un baudīsim veselības kūri. Aicinām iepazīsties ar semināra programmu!

PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM NOSLĒGUSIES!

Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots. Dalības apstiprinājums tiks nosūtīts katram JP koordinatoru apstiprinātajam dalībniekam individuāli uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu edgars@lizda.lv vai zvanīt pa tālruni 220 17 920.

LIZDA jauniešiem dalība seminārā ir bezmaksas. Transportu no Rīgas uz viesu namu un atpakaļ, ēdināšanu, viesu namu, programmu nodrošina LIZDA un ESF projekts. Par ceļa izdevumu segšanu līdz Rīgai un atpakaļ aicinām jauniešus individuāli sazināties ar sava reģiona LIZDA dalīborganizāciju.

Topošās arodbiedrības jauniešu padomes mērķis – apvienot arodbiedrības jauniešus, lai aizstāvētu viņu tiesības un intereses, izglītotu un popularizētu arodbiedrību darbību jauniešu vidū, veicinātu jauniešu iesaisti arodbiedrības darba kvalitātes uzlabošanā.

LIZDA jaunieši darbojas saskaņā ar LIZDA V Kongresa 22.05.2010. lēmuma 4.10. punktu un LIZDA darbības pamatvirzieniem 2010. – 2015.gadam, kā arī Pasaules Izglītības darbinieku arodbiedrības VI kongresa rezolūciju par jaunajiem pedagogiem un zinātniekiem.

Seminārs tiek rīkots ESF projekta „Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības administratīvās kapacitātes stiprināšana” (Nr.1DP/1.5.2.2.1./08/IPIA/SIF/001/01) ietvaros.