Aptauja
Kā Jūs vērtējat savu dzīves kvalitāti 10 ballu vērtējuma skalā? (10 - izcili, 1 - ļoti, ļoti vāji)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Tavs vēstījums pasaulei – kas ir kvalitatīva izglītība Latvijā?

Svētdiena 13/04/2014

Kas ir kvalitatīva izglītība? Ko Tev nozīmē kvalitatīva izglītība? Kas ir kvalitatīva mācību vide? Iemūžini savu atbildi īsā video vai foto un pavēsti to pasaulei! Miljons izglītības darbinieku vēstījumu oktobrī būs vērojami video un foto projekcijās uz Apvienoto Nāciju Organizācijas ēkas Ņujorkā.

Pasaules Izglītības darbinieku arodbiedrība (EI), Eiropas Izglītības darbinieku arodbiedrība (ETUCE), Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina ikvienu izglītības darbinieku, skolēnus un studentus, vecākus iesaistīties kampaņā „Vienoti kvalitatīvai izglītībai”, sagatavojot savu vēstījumu par kvalitatīvu izglītību.

Video (max. 1 minūte) un/vai fotogrāfijas (ar aprakstu max. 1 teikums) elektroniski jānosūta uz unite@ei-ie.org un lizda@lizda.lv, skaidri norādot autora vārdu, uzvārdu, izglītības iestādes nosaukumu, valsti, e-pasta adresi un tālruni.

Video saturam, foto aprakstam un informācijai par autoru jābūt angļu valodā. Video var veidot arī latviešu valodā, bet ar subtitriem angļu valodā. Video un foto (max. 2 GB) lūdzam augšupielādēt un nosūtīt no servisa www.WeTransfer.com (bez maksas).

Kvalitatīvas izglītības pamatā ir kvalitatīvs pedagogs, kvalitatīvi mācību līdzekļi, kvalitatīva mācīšanas un mācīšanās vide. Bet Latvija nav Uganda un Austrālija nav Argentīna. Viens nav piemērots visiem. Kvalitāte ir mūsu definētie elementi, kas ir pedagogu un skolēnu panākumu pamatā. Protams, kvalitāte nav tikai viena lieta, viens profesionālās attīstības, resursu vai vides elements. Bet mēs nerakstām grāmatu, mēs aicinām ikvienu pievienoties ar vienu stāstu, kopā apliecinot kvalitatīvas izglītības būtību un nozīmi.
Palīgs – instrukcija angļu valodā iesaistei arodbiedrību kampaņā.

Kā ziņots, LIZDA izveidojusi atvērtu aliansi „Vienoti kvalitatīvai izglītībai”, lai līdz Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē beigām kopīgiem spēkiem veicinātu sabiedrības izpratni par kvalitatīvu izglītību un nodrošinātu pārdomātu izglītības sistēmas pilnveidi.