Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Ērtas atlaides LIZDA biedriem februārī

Otrdiena 03/02/2015

Kļūsti par biedru Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrībā un iegūsti īpašas atlaides precēm un dažādiem pakalpojumiem pie vairāk nekā 100 sadarbības partneriem Latvijā!
Kā kļūt par LIZDA biedru?

Iepazīsties ar FEBRUĀRA atlaižu grozu šeit!

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība domā ne vien par savu biedru interešu aizstāvību, bet arī par sociālo atbalstu, tādēļ ik brīdi attīstām īpašu programmu "ATLAIŽU GROZS". Ik mēnesi atlaižu grozs tiek papildināts ar izdevīgiem izklaides, atpūtas, mācību iespēju, veselības uzlabošanas, optikas, medicīnas pakalpojumu, medikamentu, grāmatu un preses, kancelejas preču, pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu, sadzīves un dārza preču, skaistumkopšanas un kosmētikas, apģērbu, mazgāšanas līdzekļu un daudziem citiem atlaižu piedāvājumiem.

FOTO: SIA Baltic Ergonomics Group / LIZDA biedriem un viņu ģimenes locekļiem 5% atlaide visām ergonomiskajām precēm un bezmaksas konsultācijas par darba, mācību vides ergonomiku un darba aizsardzību / Februārī 15% atlaide datorpeles, klaviatūras, datora paliktņa komplektam + bezmaksas piegāde Rīgā un citās lielākajās pilsētās