Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA fonds - Tava palīdzības garantija

Otrdiena 28/07/2015

22. jūlijā notika LIZDA nelaimes gadījumu fonda Valdes sēde. Tajā tika izskatīti 48 nelaimes gadījumi. Cietušajiem biedriem piešķirti pabalsti par kopējo summu 6 895,67 eiro. Kopš gada sākuma fondā izskatīti 390 pieteikumi, tostarp, divi nāves gadījumi. Kopējā pabalstos izmaksātā summa šobrīd sastāda 58 113,67 eiro.
 
LIZDA nelaimes gadījumu pieteikumi tiek izskatīti reizi mēnesī. Nākamā Valdes sēde paredzēta 26. augustā, un līdz 25. augustam ir iespējams pieteikt nelaimes gadījumu, ja kopš notikuma brīža nav pagājis vairāk kā gads. 
 
LIZDA fonds ir Tava garantija 24 stundas 7 dienas nedēļā

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība ir pirmā no nozaru arodbiedrībām Latvijā, kura no biedru naudām apdrošina savus biedrus pret nelaimes gadījumiem. LIZDA fonds ir iespēja strādājošam arodbiedrības biedram gūt materiālo palīdzību (par traumu, dienas naudu, slimnīcas un ārstēšanās izdevumu atlīdzību u.tml.), ja biedrs cietis nelaimes gadījumā Latvijas teritorijā.
 
Uzzini vairāk kādos nelaimes gadījumos LIZDA biedriem paredzēta materiālā palīdzība un kā to saņemt!