Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   ITIC kartes LIZDA biedriem

Trešdiena 09/09/2015

SIA ISIC.lv piedāvā pedagogiem – Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedriem – iegūt starptautisko pasniedzēju identifikācijas karti (ITIC) par 5,00 eiro. ITIC kartes derīguma termiņš – 2016.gada 31.decembris. Piedāvājums attiecas uz plastikāta ITIC apliecību, kas nav saistīta ar bankas karti. ITIC ir vienīgā UNESCO starptautiski atzītā pasniedzēju identifikācijas karte, kas sniedz iespēju izmantot atlaides Latvijā un 120 pasaules valstīs.

 

http://isic.lv/atlaides

http://ej.uz/AtlaidesPasaule 

Lai iegūtu ITIC karti, pedagogam (LIZDA biedram) jāgriežas savas darba vietas arodorganizācijā, jāaizpilda pieteikuma anketa, jāiesniedz foto (3x4cm). Arodorganizāciju priekšsēdētāji apkopo biedru pieteikumus un nodod informāciju SIA ISIC.lv ITIC karšu izgatavošanai. Izgatavotās ITIC kartes biedri varēs saņemt savas darba vietas arodorganizācijā. 

Jautājumu gadījumā par ITIC karšu pasūtīšanu LIZDA biedriem aicinām sazināties ar LIZDA biroja sabiedrisko attiecību speciālisti Ditu Kalniņu, zvanot pa tālruni 20389629 vai rakstot uz e-pastu dita@lizda.lv

Jautājumu gadījumā par ITIC kartes piedāvājumu LIZDA biedriem aicinām sazināties ar SIA ISIC.lv direktori Līgu Mūrnieci, zvanot pa tālruni 26121981, 67223000 vai rakstot uz e-pastu liga.murniece@isic.lv