Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Izdevīgas atlaides novembrī

Ceturtdiena 05/11/2015

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība domā ne vien par savu biedru interešu aizstāvību, bet arī par sociālo atbalstu, tādēļ ik brīdi attīstām īpašu programmu "ATLAIŽU GROZS". Grozā jau tagad atrodami izdevīgi izklaides, atpūtas, mācību iespēju, veselības uzlabošanas, optikas, medicīnas pakalpojumu, medikamentu, grāmatu un preses, kancelejas preču, pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu, sadzīves un dārza preču, skaistumkopšanas un kosmētikas, apģērbu, mazgāšanas līdzekļu un daudzi citi atlaižu piedāvājumiem.
 
Papildus patstāvīgajam piedāvājumam, novembra mēnesī LIZDA atlaižu grozam pievienojušies vairāki jauni sadarbības partneri. Plāno Ziemassvētku bērnu eglīti kopā ar SIA “HERMESS XXI”, jo tieši LIZDA biedri, uzrādot derīgas biedru kartes, biļetes savām atvasēm uz Ziemassvētku pasākumu var iegādāties par īpaši izdevīgām cenām! Savukārt Kuldīgā daudz noderīgi un izdevīgi piedāvājumi LIZDA biedriem – praktisku preču iegādei, veselīgam dzīvesveidam un radošām izpausmēm. 

Ar LIZDA atlaižu grozu NOVEMBRIM iepazīsties šeit!