Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIVA aicinājums Latvijas izglītības iestāžu vadītājiem

Trešdiena 25/11/2015

Latvijas izglītības iestāžu vadītāji ir cilvēki, kuriem sabiedrība uzstāda visaugstākās prasības profesionālajā jomā, kuriem jāspēj pieņemt gudrus un izsvērtus lēmumus jebkurās dzīves situācijās, arī tādās, kuru risināšanai brīžiem pietrūkst spēka, padoma un draudzīga atbalsta.
 
Šobrīd pienācis laiks atbalstīt savus darbiniekus un dot pedagogiem iespēju netraucēti realizēt likumdošanā paredzētās tiesības izmantot streiku savu interešu aizstāvībai. LIZDA organizētais brīdinājuma streiks 27.novembrī nav vērsts pret konkrēto darba devēju vai pašvaldību. Tas nevēršas pret izglītojamiem un viņu vecākiem. Tas ir brīdinājums mūsu likumdevējiem un valdībai, kuri neizrāda vēlmi mainīt savu attieksmi pret izglītības un zinātnes nozarē nodarbinātajiem.
 
Latvijas izglītības vadītāju asociācijas valde aicina gan LIVA biedrus, gan izglītības iestāžu vadītājus, kuri vēl nav iekļāvušies mūsu organizācijā, gādāt, lai ikvienā Latvijas pirmskolas iestādē, skolā un augstskolā pedagogi varētu tiešām brīvi un demokrātiski izvēlēties savu attieksmi par LIZDA izteikto aicinājumu uz streiku.