Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Izveidota LIZDA pirmorganizācija LLU

Otrdiena 05/01/2016

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) ar prieku ziņo, ka 10. decembrī Latvijas Lauksaimniecības universitātē tika izveidota LIZDA pirmorganizācija, kurā aicināts iestāties ikviens universitātes darbinieks. LIZDA savā aktīvajā darbībā iestājas par izglītības un zinātnes darbinieku tiesībām un interesēm, kā arī nodrošina dažādus pakalpojumus un izdevīgus nosacījumus saviem biedriem.
 
Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja:
LIZDA pirmorganizācijas ir vairākās Latvijas reģionālajās augstskolās, un tagad tāda izveidota arī LLU. Būtiski, ka LLU veido astoņas dažādu nozaru fakultātes, kurām ir sava loma ne tikai reģiona līmenī, bet arī nacionālajā un starptautiskajā līmenī. Pirmorganizācijas izveide LLU nodrošinās arī šīs, Zemgales reģiona lielākās augstskolas, darbinieku tiesību un interešu pārstāvniecību pašas universitātes ietvaros, nozaru ministrijās, Saeimā, Nacionālajā trīspusējā sadarbības padomē, Augstākās izglītības padomē, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībā un citās institūcijās, ar kurām sadarbojas vai kurās pārstāvēta LIZDA.