Aptauja
Kuri no minētajiem dzīves kvalitātes aspektiem, Jūsu skatījumā, pedagogam ir visnozīmīgākie?
Nodarbinātība (darba slodze)
Darba vide (darba aizsardzības pasākumi)
Tiesiskums (tiesības, kas reglamentē attiecības ar skolēniem, vecākiem, kā arī vadītājiem)
Izglītība (kvalifikācijas celšanas iespējas)
Informētība (manis kā arodbiedrības biedra informēšana)
Materiālā labklājība (darba alga, piemaksa par labu darbu)
Sociālā drošība (sociālā aizsardzība, materiālā palīdzība nelaimes gadījumos)
Veselība (veselības apdrošināšana, pasākumi veselības uzlabošanai)
Brīvais laiks (kultūras un sporta pasākumi)
Darba un ģimenes savienošana (iespējas savienot darbu situācijās, kad ir mazi bērni utt.)
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Skolēnu vizuālo darbu izstāde svinīgi atklāta

Trešdiena 13/01/2016

12. janvārī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) svinīgi atklāja Rīgas 66. speciālās vidusskolas 1. – 9. klases skolēnu vizuālo darbu izstādi. Košie un krāsainie darbi Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības ēkas 5.stāvā būs apskatāmi vēl līdz pat 11.martam. 
LIZDA ir gandarīta par veiksmīgo sadarbību ar Rīgas 66. speciālo vidusskolu un īpaši pateicas izstādes kuratorei Lolitai Sīmanei. LIZDA arī turpmāk plāno rīkot izstādes, kurās varētu piedalīties visdažādākās izglītības iestādes, tādā veidā izceļot īpašo ieguldījumu, ko skolotāji ikdienā sniedz bērniem, kā arī pašu skolēnu prasmes un izdomas bagātību.  

Izstādes kuratore Lolita Sīmane, Rīgas 66. speciālās vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja:
“Man ir patiešām liels prieks, ka mēs esam izgājuši ārpus savas skolas telpām. Mūsu skola ir ļoti maza un mīļa, taču ne daudzi par mums zina. Mūsu skolēni ir dārgakmeņi, katrs ar savām spējām un talantiem, un mēs gribētu, lai šos skolēnu darbus redzētu pēc iespējas vairāk. Pie mums mācās arī bērni ar īpašām vajadzībām, taču skatoties šos darbus jūs nepateiksiet, kurš bērns ir ar īpašām vajadzībām un kurš ir tāds, kam Dieviņš ir devis visu. Tā kā mēs strādājam labi un cītīgi.”

Elita Guruli, Rīgas 66. speciālās vidusskolas direktore:
“Šī ir ļoti laba ideja arodbiedrības telpās rīkot bērnu darbu izstādi, jo tā ir lieliska iespēja pietuvināt pedagogus un arī izglītojamos arodbiedrības namam un būtībai.”

Pasākuma laikā vispriecīgākie šķiet bija paši bērni, kuri lielā rosībā vērtēja, kurš darbs viņiem ir vistīkamākais. Uz jautājumu, kādas grūtības rodas stundās strādājot ar izglītojamajiem, Lolita Sīmane atbild, ka sarežģījumu nav, jo bērni labprāt iesaistās radošās un aktīvās nodarbībās. Lielākā problēma esot vien tā, ka bērniem ļoti patīk krāsas, tādēļ to krājumi ātri vien izbeidzas, un tad esot jādomā par citu materiālu izmantošanu, kas, savukārt, veicina gan pašu skolotāju, gan bērnu iztēles bagātību. 

Bildes no izstādes atklāšanas ŠEIT