Aptauja
Kuri no minētajiem dzīves kvalitātes aspektiem, Jūsu skatījumā, pedagogam ir visnozīmīgākie?
Nodarbinātība (darba slodze)
Darba vide (darba aizsardzības pasākumi)
Tiesiskums (tiesības, kas reglamentē attiecības ar skolēniem, vecākiem, kā arī vadītājiem)
Izglītība (kvalifikācijas celšanas iespējas)
Informētība (manis kā arodbiedrības biedra informēšana)
Materiālā labklājība (darba alga, piemaksa par labu darbu)
Sociālā drošība (sociālā aizsardzība, materiālā palīdzība nelaimes gadījumos)
Veselība (veselības apdrošināšana, pasākumi veselības uzlabošanai)
Brīvais laiks (kultūras un sporta pasākumi)
Darba un ģimenes savienošana (iespējas savienot darbu situācijās, kad ir mazi bērni utt.)
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Īpašie vasaras piedāvājumi pedagogiem no „Veselības centra 4”

Pirmdiena 13/06/2016

Jau tradicionāli septīto gadu pēc kārtas Veselības centrs 4 (VC4) atbalsta Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības biedrus, dodot iespēju izmantot īpašu vasaras piedāvājumu.
 
 
Lai rudeni sagaidītu ar veselām kājām VC4 iesaka pedagogiem pārbaudīt vēnu veselību* ar 40 % atlaidi un neatlikt flebologa konsultāciju, pēc kuras apmeklējuma būs iespēja saņemt ne tikai dāvanu līdz 150 eiro endovenozai operācijai, bet arī izmantot 50 īpašos piedāvājumus savai veselībai un skaistumam. Un tas vēl nav viss – šajā gadā piedāvājumu VC4 ir papildinājuši ar citām AKCIJAS CENĀM magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumam, neiroķirurga konsultācijai un dažādām fizikālās terapijas procedūrām.
 
PIEDĀVĀJUMS 

VC4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds norāda, ka: "Visa gada garumā cenšamies savu iespēju robežās iesaistīties dažādos labdarības un atbalsta projektos, savu palīdzīgo roku sniedzot dažādām sociālajām grupām, kurām klājas visgrūtāk. Ņemot vērā pedagogu cienījamo profesiju, kas finansiāli pienācīgi Latvijā netiek novērtēta, šo vasaru veltīsim arī šai iedzīvotāju grupai. Šāda veida labdarības pasākumiem un investīcijām, iespējams, nav tiešas atdeves, taču tas ir cēls darbs un ceram, ka daudzi cilvēki kļūs par kripatiņu laimīgāki un veselāki."

*Vēnu ārstēšanā pielietotās endovenozās operācijas ir īpaši saudzīgas un tām ir virkne priekšrocību - mazs audu traumatisms, jo operāciju veic caur nelieliem dūrieniem ādā; pacients tuvākajās dienās var atsākt pilnvērtīgu sabiedrisko dzīvi; pastāv vismazākais recidīvu skaits un ir ļoti labs kosmētiskais rezultāts. Pateicoties jaunajām tehnoloģijām visas vēnu operācijas var veikt vasarā, jo nepastāv nekādi ierobežojumi.