Aptauja
Kuri no minētajiem dzīves kvalitātes aspektiem, Jūsu skatījumā, pedagogam ir visnozīmīgākie?
Nodarbinātība (darba slodze)
Darba vide (darba aizsardzības pasākumi)
Tiesiskums (tiesības, kas reglamentē attiecības ar skolēniem, vecākiem, kā arī vadītājiem)
Izglītība (kvalifikācijas celšanas iespējas)
Informētība (manis kā arodbiedrības biedra informēšana)
Materiālā labklājība (darba alga, piemaksa par labu darbu)
Sociālā drošība (sociālā aizsardzība, materiālā palīdzība nelaimes gadījumos)
Veselība (veselības apdrošināšana, pasākumi veselības uzlabošanai)
Brīvais laiks (kultūras un sporta pasākumi)
Darba un ģimenes savienošana (iespējas savienot darbu situācijās, kad ir mazi bērni utt.)
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA vadībā jaunas vēsmas

Trešdiena 15/06/2016

Ņemot vērā līdzšinējā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāja vietnieka Edgara Grigorjeva atkāpšanos no amata, no 16.06.2016. par priekšsēdētāja vietnieci LIZDA padome ievēlējusi līdzšinējo arodbiedrības eksperti sociāli ekonomiskajos jautājumos Ilzi Priževoiti. Viņa no 30.06.2016. būs arī priekšsēdētājas pienākumu izpildītāja, jo LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga dosies grūtniecības atvaļinājumā.

2015.gada jūnijā kopā ar Ingu Vanagu arodbiedrības kongresā Edgars Grigorjevs tika ievēlēts LIZDA vadībā, bet darbu arodbiedrībā viņš uzsāka 2010.gada jūlijā kā sabiedrisko attiecību speciālists. Grigorjevs atkāpšanās uzrunā skaidroja: “Lieliskākās lietas nekad nerodas mūsu komforta zonā. Dzīve mūs nostāda dažādās situācijās un izaicinājumos, tādēļ pirms kāda laika esmu pieņēmis personisku lēmumu atkāpties no priekšsēdētāja vietnieka amata. Esmu pateicīgs par dotajām iespējām un patiesi no sirds atvainojos biedriem par iespējamas vilšanās sagādāšanu. Mans lēmums ir izsvērts un nav nācis viegli, taču organizācija attīstīsies un joprojām visi svarīgākie lēmumu tiks pieņemti LIZDA padomē.” 

Ilze Priževoite darbu arodbiedrības birojā kā eksperte uzsāka 2012.gada maijā, līdz šim aktīvi strādājot pie izglītības un zinātnes darbinieku darba samaksas un sociālo garantiju jautājumiem, piemēram, pedagogu darba samaksas modeļa un atzinumu gatavošanas par nozares finansēšanas normatīvo aktu projektiem. Priževoite savulaik veikusi arī pētījumu par pedagogu darba samaksu ietekmējošiem faktoriem vispārējās izglītības iestādēs Latvijā.