Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA izsaka savus priekšlikumus 2017.gada valsts budžeta izstrādei

Trešdiena 24/08/2016

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) iestājas par savu biedru tiesībām un interesēm, un vienmēr cenšas būt konstruktīvs sadarbības partneris. LIZDA aktīvi seko un savu iespēju robežās piedalās izglītības un zinātnes politikas veidošanas procesos.

Ņemot vērā, ka valdībā notiek intensīvs darbs pie likumprojekta ”Par valsts budžetu 2017.gadam” un likumprojekta ”Par vidēja termina budžeta ietvaru 2017., 2018. un 2019.gadam” LIZDA ir nosūtījusi vēstuli Latvijas Valsts prezidentam, Saeimas priekšsēdētājai, Ministru prezidentam, Finanšu ministrei, Izglītības un zinātnes ministram, Saeimas izglītības, kultūras un zinātnes komisijai, Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, Frakcijai “Vienotība”, Zaļo un zemnieku savienības frakcijai, Nacionālās apvienības ”Visu Latvijai!”-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” frakcijai, Frakcijai “Saskaņa”, Frakcijai “No sirds Latvijai” un “Latvijas Reģionu apvienības” frakcijai. Vēstuli var apskatīt šeit.

LIZDA vienmēr ir gatava aktīvai Līdzdalībai un sadarbībai jautājumos, kas skar izglītības un zinātnes nozarē strādājošo intereses.