Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Inguna Sudraba apmeklē Rīgas 1.speciālo internātpamatskolu O.Kalpaka Rīga Tautas daiļamatu pamatskolu

Pirmdiena 26/09/2016

Atsaucoties Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) aicinājumam, "No sirds Latvijai" priekšsēdētāja Inguna Sudraba piedalījās LIZDA organizētajā, jau par labu tradīciju kļuvušajā akcijā "Skolas diena 2016", kuras ietvaros tiksies ar pedagogiem un skolēniem.

Pirmdien, 26.septembrī, Inguna Sudraba kopā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes asociēto profesori, Ditu Nīmanti apmeklēja Rīgas 1.speciālo internātpamatskolu-attīstības centru bērniem ar intelektuālās attīstības traucējumiem, kas ir dibināta 1923.gadā un ir pirmā šāda tipa izglītības iestāde Latvijā. Savukārt 3.oktobrī I.Sudraba viesosies O.Kalpaka Rīga Tautas daiļamatu pamatskolā, kurā audzēkņi iegūst ne tikai vispārējo pamatizglītību, bet paralēli apgūst dažādu tradicionālu amatu pamatus kokapstrādē, keramikā, metālapstrādē, rokdarbos, šūšanā un modelēšanā, batikošanā, aušanā, stikla apstrādē, ādas mākslinieciskajā apstrādē.

"Es augstu vērtēju pedagogu darbu un izjūtu dziļu cieņu pret cilvēkiem, kuri ir veltījuši savu darba mūžu, lai skolotu jauno paaudzi, sniegtu ne tikai zināšanas, bet arī iedvesmotu mūsu jauniešus jauniem sasniegumiem. Manuprāt, tieši skolotāji šobrīd visvairāk un vistiešāk saskaras ar sabiedrībā esošām problēmām - sociālo nevienlīdzību, atkarības formām, vērtību krīzi un citām. Valdībai ir pēdējais laiks novērtēt Skolotāju īpašo nozīmi sabiedrībā", uzsver I.Sudraba.

Informāciju sagatavoja Valdis Freidenfelds, "No sirds Latvijai" sabiedrisko attiecību konsultants.

Bildes no deputātu vizītēm izglītības iestādēs!