Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Konkurss pedagogiem - Kā manā kolektīvā atzīmē Skolotāju dienu?

Pirmdiena 26/09/2016

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) Pasaules skolotāju dienas ietvaros rīko konkursu “Kā manā kolektīvā atzīmē Skolotāju dienu?”. Konkursā var piedalīties ikviens pedagogs, kurš strādā kādā no Latvijas izglītības iestādēm un ir Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedrs.

 

 

 

Lai piedalītos konkursā, izglītības iestādes pārstāvim ir jāapraksta ar savas izglītības iestādes pieredze par to, kā savā kolektīvā atzīmējot skolotāju dienu, rakstā atspoguļojot:

  1. Kā šos svētkus atzīmējiet savā izglītības iestādē;
  2. Vai kolektīvam jau ir izveidojušās svētku svinēšanas tradīcijas;
  3. Kā šos svētkus novērtē skolotāji un audzēkņi.  

Raksti jānosūta līdz 2016.gada 7.oktobrim elektroniski uz e-pastu: skolasdiena@lizda.lv

Svarīgi! Pieteikumā obligāti jānorāda raksta virsraksts un tā autora vārds, uzvārds, izglītības iestāde, amats, novads/pilsēta, tālruņa numurs, e-pasta adrese.

No visiem iesūtītajiem rakstiem konkursa rīkotāju izveidota žūrija noteiks 12 oriģinālākos pieteikumus, izvērtējot raksta tematisko atbilstību, oriģinalitāti un radošumu, emocionālo vēstījumu un izteiksmes skaidrību. Uzvarētāji un labākie raksti tiks publicēti LIZDA izdevumā “LIZDA Vēstnesis”, bet bildes LIZDA izdotajā kalendārā 2017. gadam.

Uzvarētāji tiks paziņoti 2016.gada 20.oktobrī www.lizda.lv