Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Saeimas deputāti un sabiedrības pārstāvji LIZDA akcijā “Skolas diena 2016” apmeklēs izglītības iestādes

Pirmdiena 26/09/2016

Uzsākot jauno mācību un akadēmisko gadu, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina Saeimas, pašvaldību deputātus, nozaru ministrus un skolēnu vecākus no 26.septembra līdz 7.oktobrim piedalīties akcijā „Skolas diena 2016”, uz brīdi iejūtoties pedagoga ikdienas darba ritmā. Arodbiedrība rīko akciju, lai veicinātu lielāku lēmējvaras un sabiedrības izpratni par pedagogu profesijas nozīmīgumu sabiedrībā, tādejādi rosinot kvalitatīvas diskusijas pedagogu darba vides pilnveidei.

LIZDA aicina sabiedrības pārstāvjus uz vairākām stundām kļūt par pedagogu „ēnām” - vērot un iejusties viņu ikdienas darbā, lai izprastu un novērtētu pedagogu ikdienas darba nozīmīgumu. Pedagogi labprāt dalīsies par skolas ikdienā risināmiem jautājumiem un pārrunās izglītības aktualitātes, lai veicinātu pārdomātu uz kvalitāti vērstu izglītības politiku Latvijā. Politiķi ir aicināti apmeklēt pirmsskolas, vispārējās, profesionālās, speciālās, augstākās, interešu, profesionālās ievirzes izglītības iestādes.

Akcijas laikā interesentiem ir iespēja piedalīties un kopīgi vadīt mācību stundas, aprunāties ar skolotājiem un skolēniem, viņu vecākiem, pēcpusdienā līdzdarboties pagarinātās dienas grupās un pulciņu radošajās aktivitātēs.

Kā liecina pagājušo trīs gadu akcijas rezultāti, deputātu skolas dienām ir sekojuši gan tūlītēji darbi, gan turpmākas apņemšanās sniegt atbalstu pedagogu darba vides pilnveidei.

Deputāti aicināti iesaistīties akcijas norisē savā vēlēšanu reģionā, paziņojot par savām līdzdalības vēlmēm un iespējām LIZDA birojam (tālrunis: 261 09 595, e-pasts: lizda@lizda.lv).

Bildes no deputātu vizītēm izglītības iestādēs!

Uzzini vairāk: