Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   ITIC kartes LIZDA biedriem

Ceturtdiena 20/10/2016

ISIC Latvia piedāvā pedagogiem – Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedriem – iegūt starptautisko pasniedzēju identifikācijas karti (ITIC).

  1. ITIC karte: pedagogu identifikācijas dokuments ar plašāko atlaižu klāstu Latvijā un pasaulē.
  2. Kartes derīguma termiņš: gads, sākot no septembra (līdz 16 mēnešiem).
  3. Kartes cena: 5 EUR.
  4. Atlaižu piedāvājums: Atlaides Latvijā, atlaides pasaulē. Atlaidēm ērti sekot ISIC mobilajā aplikācijā, kas pieejama Android un iOS.

ITIC karšu pieteikšana LIZDA biedriem

Piedāvājums attiecas uz LIZDA biedriem: skolotājiem, pedagogiem, administratīvo personālu (neattiecas uz tehniskajiem darbiniekiem).

1.    Pedagogs, kas ir LIZDA biedrs un vēlas saņemt ITIC karti, aizpilda pieteikumu www.isic.lv  sadaļā “Pieteikt ISIC”, kur izvēlās  ITIC pedagoga  karti (links: http://isic.lv/lv/pieteikties/itic ) Izglītības iestādes vietā norāda “LIZDA”, savukārt pārstāvēto izglītības iestādi norāda komentāru sadaļā.  Kartes apmaksu veic internetā, izvēlās piegādi, vai izņemšanu ISIC ofisā – Audēju ielā 15, Rīgā (Lūdzu ievērot, ka ir mainīta uzņēmuma atrašanās adrese!).

2.    LIZDA biedri aizpilda ITIC pieteikuma anketas un kopā ar savu 3 x 4 cm foto (pielīmēta/piestiprināta anketai) to nodod savas darbavietas arodorganizācijai. Pirmorganizācija no biedriem apkopo ITIC pieteikuma anketas un izveido vienu kopēju sarakstu. 2016./17. akad.gadā iesniedzot šāda veida pieteikumus, anketas tiek aizpildītas un kopā ar sarakstiem iesniegtas ISIC.lv ofisam NO JAUNA! Sarakstu elektroniski nosūta uz e-pastu liga.murniece@isic.lv un sava reģiona LIZDA dalīborganizācijas priekšsēdētājam.

Pieteikuma anketas ar foto nogādā personīgi vai nosūta ierakstītā vēstulē SIA ISIC.lv birojam Rīgā, Audēju iela 15, LV- 1050. (Lūdzu ievērot, ka ir mainīta uzņēmuma atrašanās adrese!). Izgatavotās ITIC kartes SIA ISIC.lv piegādās/nosūtīs LIZDA kontaktpersonai uz norādīto adresi. LIZDA kontaktpersona, balstoties uz saņemtajām ITIC kartēm un pieņemšanas – nodošanas aktu par to kopējo skaitu, apmaksā SIA ISIC.lv piestādīto rēķinu (ITIC karšu izgatavošana un piegāde), veicot maksājumu* ar mērķa norādi „ITIC kartes LIZDA (nosaukums) PO” uz bankas kontu:

SIA „ISIC.lv” Reģ. nr. LV40103670393

Juridiskā adrese: Jūrmala, Kļavu iela 6, LV – 2015

Biroja adrese: Audēju iela 15, LV-1050

Banka: Swedbank, HABALV33

Konts:  LV33HABA0551036845649

* Pirmorganizācija var arī pieņemt lēmumu segt ITIC karšu iegādi no saviem līdzekļiem, atsevišķi neiekasējot no biedriem maksu par karšu izgatavošanu, kas ir organizācijas individuāls lēmums. 

Materiāls drukas formātā: Kā pasūtīt ITIC karti? 

 

Kontakti jautājumiem un ITIC karšu pieteikšanai

Līga Mūrniece, direktore                             SIA ISIC.lv

Mob. 261 21 981, 67 223 000                    Audēju iela 15

E-pasts: liga.murniece@isic.lv                      LV-1050, Rīga, Latvija