Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Paldies par atsaucību LIZDA organizētajā akcijā "Skolas diena 2016"

Ceturtdiena 03/11/2016

  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizētajā akcijā "Skolas diena 2016" piedalījušies 91 pašvaldību un 19 12.Saeimas deputāti, kas uz mirkli kļuva par pedagogu „ēnām” 155 izglītības iestādē visā Latvijā.

Akcijā „Skolas diena 2016” deputāti un skolēnu vecāki septembrī un oktobrī tika aicināti iejusties pedagogu dzīves un ikdienas darba ritmā, lai veidotu lielāku lēmējvaras un sabiedrības izpratni par pedagoga darba pienākumiem, rosinātu kvalitatīvas diskusijas par skolotāja darba novērtējumu un pedagoga profesijas prestižu sabiedrībā.
 
LIZDA izsaka lielu pateicību visiem deputātiem, izglītības darbiniekiem un skolēnu vecākiem, kas piedalījās akcijā! 
 
12.Saeimas deputāti, kas piedalījās akcijā:
Valērijs Agešins, Einārs Cilinskis, Kārlis Krēsliņš, Jānis Upenieks, Juris Viļums, Hosams Abu Meri, Ojārs Ēriks Kalniņš, Valdis Kalnozols, Guntis Kalniņš, Inguna Sudraba, Gaidis Bērziņš, Mārtiņš Bondars, Rihards Melgailis, Ivans Ribakovs, Mārtiņš Šics, Inga Bite, Jānis Ruks, Jūlija Stepaņenko, Valdis Skujiņš.
 
Stāsti: Deputāti par dalību akcijā
FOTO: Akcijas skolas diena 2016
VIDEO: Ingunas Sudrabas un Mārtiņa Bondara video apsveikumi pedagogiem Pasaules Skolotāju dienā 

 

Untitled chart
Create your own infographics