Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA jauniešu padomes pārstāvji Talsos rada svētkus

Pirmdiena 05/12/2016

Latvjas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) jauniešu padomes pārstāvji 3.decembrī  izbraukuma sēdē pulcējās Talsu Valsts ģimnāzijā, lai pārrunātu šajā gadā jau paveikto un ieskicētu 2017.gada darāmās lietas. Talsos jauniešus sagaidīja Inta Libreiha, LIZDA Talsu starpnovadu AO vadītāja, kura pastāstīja par skolas veidošanās vēsturi un ikdienas aktualitātēm Talsos.

Jauniešu padomes diskusijās tika skatīti vairāki jautājumi, kas šobrīd ir aktuāli pedagogiem, kā nesen LIZDA paraktu akcijas prasību izpilde, pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas kārtību un katra jaunā pedagoga pārstāvētās izglītības iestādes aktualitātēm ikdienā. Jaunieši arī apsprieda iespējas, kā savā starpā turpmāk būtu iespējams efektīvi apmainīties ar pozitīvās pieredzes stāstiem, kā arī izstrādāt savus priekšlikumus izglītības attīstībai un pedagogu darba vides uzlabošanai. Nākamajā gadā lielāku uzsvaru liekot tieši uz regulārākām tikšanās reizēm, kopīgu aktuālo problēmu izskatīšanu, rīkojot domubiedru pasākumus pieredzes apmaiņai.

Dienas otrajā daļā jaunieši pulcējās Alīnas Jackevičas un Elīnas Petroženko vadītajās rūķu darbnīcās, kur no vairākiem kilogramiem piparkūku mīklas, vairākās krāsnīs mājturības klasē pagatavoja īpašas piparkūku dāvanas Ziemassvētkos pensionētajiem skolotājiem no Jauno pedagogu padomes!

Liels PALDIES rūķiem par dalību piparkūku un apsveikumu radīšanas darbnīcā!

Paldies Talsu kolēģiem par silto uzņemšanu un radīto svētku sajūtu kopā esot!  

Uz nākamo izbraukuma sēdi jauniešus aicina Rēzeknes kolēģi.

Šeit varat apskatīt foto galeriju