Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA piedalās RPIVA organizētajā protesta mītiņā pret akadēmijas likvidāciju

Ceturtdiena 23/02/2017

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Padome, aizstāvot savu biedru intereses, nolēma 28.februārī  piedalīties Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) protesta mītiņā pret akadēmijas sasteigto un nedemokrātisko likvidāciju

LIZDA jau iepriekš ir nosodījusi Izglītības un zinātnes ministriju par sasteigto, nedemokrātisko, ciniski virzīto RPIVA likvidācijas procesu. LIZDA norāda, ka šāda IZM iecerētā reforma pārkāpj normatīvo aktus. Vienlaikus LIZDA uzsver, ka iestājas par pārdomātām, izsvērtām un ar visām iesaistītajām pusēm izdiskutētām reformām augstākajā izglītībā, kas ir ar skaidru mērķi un vīziju par augstākās izglītības politikas sasaisti ar valsts ilgtermiņa attīstību.

LIZDA Padome nav lēmusi par izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisijas pieprasījumu.

RPIVA organizētais protesta mītiņš pret akadēmijas likvidāciju norisināsies š.g. 28.februārī, plkst. 11.30 pie Ministru kabineta ēkas. Vairāk informācijas: www.rpiva.lv 

LIZDA atgādina, ka šī ir kārtējā reforma, kas no IZM puses tiek virzīta nekorekti. Aicinām ikvienu piedalīties RPIVA organizētajā protesta mītiņā savu dalību piesakot un līdz 2017.gada 27.februārim pie sava novada/ starpnovadu/ pilsētas AO priekšsēdētāja.

 

Tikai kopā mēs varam iestāties par demokrātiskām un pārdomātām reformām izglītības nozarē. Kopā mēs esam SPĒKS! 

LIZDA jau iepriekš ir paudusi viedokli par sasteigto un nedemokrātisko RPIVA reorganizāciju. Uzzināt vairāk šeit