Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA konkurss pedagogiem - Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Ceturtdiena 21/09/2017

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina pedagogus piedalīties konkursā "Caur ērkšķiem uz zvaigznēm"Konkursa mērķis ir radīt patīkamu Pasaules Skolotāju dienas svētku noskaņu skolotājiem Latvijā. Apzināt pedagogu labās prakses piemērus un pieredzi, kā ikdienā atrisināt konkrētu problēmu un sasniegt sev izvirzītos mērķus. Pasaules Skolotāju dienas tēma šogad visā pasaulē ir “Mācīšanas brīvība iedvesmo pedagogus”. LIZDA šīs tēmas ietvaros pievērsīs īpašu uzmanību pedagoga tiesībām, mēģinot panākt pedagoga tiesību jautājuma aktualizēšanu visos sabiedrības līmeņos.

Lai piedalītos konkursā, iesūti  rakstu par to, kā Tu atrisināji konkrētu problēmu un sasniedzi savu mērķi.

 

 

 

Rakstā jāatspoguļo:

· labās prakses piemērs, kā Tu atrisināji konkrētu problēmu;

· vai konkrētajā gadījumā tika ievērotas/izvērtētas pedagoga tiesības;

· ieteikums/novēlējums pārējiem kolēģiem.

Raksts jāveido brīvā formā, latviešu valodā un 1 lappuses apjomā no 2000 – 4000 zīmēm. Viens dalībnieks var iesūtīt vienu rakstu. Raksts nedrīkst būt jau iepriekš publicēts. 

Raksts jāiesūta līdz 3. novembrim uz e-pastu: skolasdiena@lizda.lv 

No visiem iesūtītajiem rakstiem konkursa rīkotāju izveidota žūrija noteiks oriģinālāko pieteikumu, izvērtējot raksta tematisko atbilstību, oriģinalitāti, emocionālo vēstījumu un izteiksmes skaidrību. Uzvarētāji un labākie raksti apkopotā veidā tiks publicēti LIZDA pētījumā par pedagoga tiesībām Latvijā.

Uzvarētāji tiks paziņoti 2017.gada 15.novembrī, bet balvas pasniegšana notiks 2017.gada 22.novembrī LIZDA konferencē “Mācīšanas brīvība iedvesmo pedagogus”.

Balvā  - dāvanu karte kultūras pasākuma apmeklējumam 40 eiro vērtībā! 

 

Aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu!

Konkursa plakāts (PDF drukājamā versijā)