Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA konkurss skolēniem un studentiem - Liec savam pedagogam pasmaidīt!

Ceturtdiena 21/09/2017

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība Pasaules Skolotāju dienas ietvaros rīko konkursu “Liec savam pedagogam pasmaidīt!”. Konkursā aicinām piedalīties ikvienu Latvijas skolēnu un studentu, daloties ar savu stāstu, par to kā ir izdevies pārsteigt savu pedagogu Pasaules Skolotāju dienā 5.oktobrī.

 

 

 

Uzdevums

Jāpublicē twitter vai facebook, vai jāiesūta elektroniski (bildes, video, īss apraksts utt.) uz e-pastu, kā savā izglītības iestādē izdevās iepriecināt un likt pasmaidīt savam pasniedzējam vai skolotājam Pasaules Skolotāju dienā.

Stāstu iesniegšana

Skolēns/students var pieteikties konkursam vienā no trim veidiem:

1)      Publicējot (bildes, video, īsu aprakstu utt.) sociālajā tīklā twitter vai facebook ar atsauces tagu #Skolotājiem;

2)      Iesūtot (bildes, video, īsu aprakstu utt.) e-pastā skolasdiena@lizda.lv

Iesūtot darbus e-pastā, konkursa dalībniekam jānorāda savs vārds, uzvārds, mācību iestāde, kurā skolēns/students mācās/studē un telefona numurs.

Konkursa norises laiks ir no 2017.gada 29.septembra līdz 13.oktobrim. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots š.g. 15.novembrī www.lizda.lv.

Konkursa uzvarētāji balvā saņems “Laimas” šokolādes muzeja un radošās darbnīcas apmeklējumu!

 

Aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu! 

Konkursa plakāts (PDF drukājamā versijā)