Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Ir noskaidroti LIZDA konkursu uzvarētāji

Trešdiena 15/11/2017

Ir zināmi Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Pasaules skolotāju dienas ietvaros rīkoto konkursu pedagogiem "Caur ērkšķiem uz zvaigznēm" un konkursa skolēniem “Liec savam pedagogam pasmaidīt!” uzvarētāji. Konkursa žūrija (LIZDA Valde) no vairākiem konkursa pieteikumiem ir izvēlējusies oriģinālākos pieteikumus.

1. LIZDA aicināja pedagogus piedalīties konkursā "Caur ērkšķiem uz zvaigznēm", kurā pedagogi padalījās ar labās prakses piemēriem un pieredzi, kā ikdienā atrisināt konkrētu problēmu un sasniegt sev izvirzītos mērķus. Pasaules Skolotāju dienas tēma šogad visā pasaulē ir “Mācīšanas brīvība iedvesmo pedagogus”. LIZDA šīs tēmas ietvaros pievērš īpašu uzmanību pedagoga tiesībām, mēģinot panākt pedagoga tiesību jautājuma aktualizēšanu visos sabiedrības līmeņos.

Ar savu iesūtīto darbu “Katram savi ērkšķi, katram savas zvaigznes” par LIZDA pedagogu konkursa uzvarētāju atzīta Gunta Jēkabsone, mājturības un tehnoloģiju, bioloģijas, ķīmijas un dabaszinību skolotāja Mazsalacas vidusskolā.

Balvā  - dāvanu karte kultūras pasākuma apmeklējumam 40 eiro vērtībā! 

2. LIZDA konkursā “Liec savam pedagogam pasmaidīt!” aicināja piedalīties ikvienu Latvijas skolēnu un studentu, daloties ar savu stāstu, par to kā ir izdevies pārsteigt savu pedagogu Pasaules Skolotāju dienā. Skolēnu uzdevums bija padalīties ar savu atraktīvo stāstu, kā savā izglītības iestādē izdevās iepriecināt un likt pasmaidīt savam pasniedzējam vai skolotājam Pasaules Skolotāju dienā.

Ar savu iesūtīto aprakstu un video par LIZDA skolēnu/studentu konkursa uzvarētāju atzīta Sintija Sovane, Jēkabpils 3. vidusskolas 12.klases skolniece.

Šogad mūsu skolā, kā jau katru gadu, 12. klases rīkoja skolotājiem pasākumu, taču šogad tas bija īpašs un pārsteigumiem pilns. Jau no paša rīta divpadsmito klašu meitenes sagaidīja skolotājus pie ieejas ar ģitāru un saksofona spēli un skanīgu dziedāšanu, novēlēja jauku dienu un dalīja konfektes. Pa skolas radio skanēja skolotāju mīļākās dziesmas. Jau pirms skolotāju dienas bijām nofilmējuši trīs video, kur aptaujājām skolotājus, skolēnus, un ar trešo video apsveicām skolotājus, priecējām tos skaistiem ziediem un garšīgiem pārsteigumiem. Mūsuprāt, vismaz vienu reizi gadā skolotāji ir jāpalutina un jāļauj tiem justies novērtētiem!

Konkursa uzvarētāji balvā saņems “Laimas” šokolādes muzeja un radošās darbnīcas apmeklējumu!

Apsveicam uzvarētājus un visiem pateicamies par lieliskajiem pieteikumiem konkursos! 

Skolotāju jautājumi: Skolēnu jautājumi: Muzikālais priekšnesums: