Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   ManaBalss.lv‎ diskusija "Par skolas gaitu uzsākšanu no 7 gadu vecuma"

Otrdiena 13/03/2018

Nākamajā publiskajā diskusijā Rīgatv24 raidījumā “Mana Balss” tiks aplūkota aktuālā tēma - "Par skolas gaitu uzsākšanu no 7 gadu vecuma". Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība piedalīsies diskusijā, lai saņemtu konkrētas atbildes uz pedagogiem svarīgiem jautājumiem. Runāsim par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) plānotajām reformām, kas paredz būtiskas izmaiņas ierastajā kārtībā, tostarp ieviest skolas gaitu uzsākšanu no sešu gadu vecuma. Spriedīsim par šobrīdējo situāciju, par rosinātajām izmaiņām likumā - vai tās ir vajadzīgas?

Diskusija tiks veidota pēc iespējas daudzpusīgāka, pieaicinot dažādu pušu viedokļu pārstāvjus, kā arī iesaistot auditoriju diskusijas noslēgumā, dodot iespēju uzdot jautājumus diskusijas dalībniekiem. 

Diskusijā piedalīsies:
Moderators
 Māris Zanders
Izglītības un zinātnes ministrs Karlis Sadurskis
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības 
priekšsēdētāja
 Inga Vanaga
Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Aldis Adamovičs 
(VIENOTĪBA)
Iniciatīvas "Par pašreizējā skolas gaitu uzsākšanas vecuma saglabāšanu" pārstāve un Latvijas Privāto pirmsskolu biedrības vadītāja Daina Kājiņa

Diskusija notiks 15. martā, 18:30 Rīgatv24 studijā, Blaumaņa ielā 32 

Piesakies pasākumam: https://www.facebook.com/events/227160277859792/