Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Ir noskaidroti LIZDA konkursa “Mūsu INFO stends!” uzvarētāji

Ceturtdiena 19/04/2018

Marta mēnesī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkoja konkursu izglītības un zinātnes iestāžu arodorganizāciju kolektīviem “Mūsu INFO stends!”, kurā bija aicināts piedalīties ikviens izglītības/zinātnes iestādes kolektīvs. Konkursa mērķis bija noskaidrot atraktīvākos izglītības, zinātnes iestāžu kolektīvus, kuri ir izveidojuši efektīvākos arodbiedrības informācijas stendus.

Pirmorganizācijas vai institūciju arodorganizāciju priekšsēdētājiem bija jāapraksta, kā izglītības iestādē arodbiedrības biedri tiek informēti par LIZDA jaunumiem un jānoformē iespējami radošāks, labāks un efektīvāks arodbiedrības informatīvais stends.

Konkursā pieteiktos darbus izvērtēja LIZDA izveidota žūrija, izvērtējot raksta tematisko atbilstību, idejas oriģinalitāti, radošumu un stenda praktisko funkcionalitāti. Par konkursa uzvarētājiem ir atzīti:

Pirmās vietas ieguvēji ir Rēzeknes sākumskolas arodbiedrības kolektīvs, balvā iegūstot 100 EUR dāvanu karti kultūras pasākuma apmeklējumam pēc izvēles.

Otro un trešo vietu savstarpēji dala Daugavpils Izglītības pārvaldes un Jūrmalas PII “Madara” arodbiedrības kolektīvi, katrs balvā iegūstot 50 EUR dāvanu karti kultūras pasākuma apmeklējumam pēc izvēles.

Paldies visiem pirmorganizāciju kolektīviem par aktīvo dalību arodbiedrības organizētajā konkursā un lieliskajām idejām, kā izglītības iestādēs kolēģus pēc iespējas efektīvāk informēt par LIZDA aktivitātēm.

Ar laimētājiem par balvu saņemšanas iespējām sazināsimies individuāli.