Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA Sarunu festivālā LAMPA organizētās diskusijas “Pedagogs - profesija vai misija?“ VIDEO

Pirmdiena 02/07/2018

2018.gada 30.jūnijā, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA)  Sarunu festivāls LAMPA 2018 ietvaros organizēja interaktīvu diskusiju, kurā kopā ar nozares ekspertiem iejūtoties dažādās skolotāja ikdienas situācijās meklēja atbildi uz jautājumu: “Pedagogs - profesija vai misija?“! Diskusiju vadīja Janis Skutelis un piedalījās Aldis AdamovičsInga VanagaAnsis BogustovsViktors Litaunieks, I.Vāvere un A.Sīmane. 

Diskusijas laikā tika aktualizēti vairākas tēmas, kā savstarpējā uzticēšanās nostiprināšana starp vecākiem, skolēniem un pedagogiem, savstarpējas pilnvērtīgas komunikācijas veidošanas nozīme ikdienā, pedagoga darba pienākumu un brīvā laika sabalansētība. Dalībnieki pieskārās arī skolēnu, vecāku un pedagogu tiesību un pienākumu apzināšanās ikdienā un cieņpilnu attiecību veidošana, kā arī pedagoga profesijas prestižam un kopējam sabiedrības novērtējumam utt.

Noskatīties diskusijas LMT Straume VIDEO var šeit👉 http://straume.lmt.lv/…/konferen…/izglitibas-skatuve/1024608

Links uz diskusijas fotogaleriju un ja iespējams, tad  lūgums nospiest arī "like" un sekot LIZDA facebook lapai: https://goo.gl/v1QVbg

Skaties visas sarunu festivāla LAMPA 2018. gada diskusijas un notikumus lietotnē LMT Straume un video arhīvā internetā: http://straume.lmt.lv/lampa 

Paldies par uzticību un jēgpilnām sarunām!