Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   "Latvijas aptieka" dāvina prioritātes kartes visiem LIZDA biedriem

Otrdiena 14/08/2018

Par godu Latvijas valsts simtgadei, "Latvijas aptieka" turpina sabiedrībai nozīmīgu programmu un īpašu klientu grupu atbalstu. Ar īpašu lepnumu "Latvijas aptieka" uzsāk sadarbību ar vienu no aktīvākajām un biedriem bagātāko sabiedrisko organizāciju – Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību, kura apvieno 26 000 izglītības un zinātnes nozarē strādājošos. Tuvojoties jaunajam mācību gadam, "Latvijas aptieka" dāvina prioritātes kartes visiem LIZDA biedriem.

Prioritātes kartes sniedz Iespēju ietaupīt 2 EUR*, iepērkoties līdz 30.09.2018. "Latvijas aptiekas" tīkla aptiekās par summu, sākot no 10 EUR.

* Neattiecas uz pirkumu, kurā iekļautas akcijas preces, medikamenti un valsts kompensējamās medicīnas ierīces.

👉💳Kartes otrajā pusē ir norādītas 5 produktu grupas, kurām, nokasot aizsargslāni, pārliecinies, cik lielu atlaidi esi laimējis. Ietaupi līdz pat 90%, pērkot šos produktus.

Īpašās atlaides tiek piešķirtas:

👉Laringospray, Faringospray

👉HERBASTRESS produktiem

👉TONUS ELAST produktiem

👉LYSI produktiem

👉AKCENTUM produktiem

Turklāt, ja AKCENTUM preces pirkums vienā pirkumā būs virs 10 EUR (summa pēc atlaides), saņemsi dāvanu – AKCENTUM digitālo termometru.

Karte ir vizītkartes izmēra, līdzi nāk skaidrojošs bukletiņš (pievienots kartei un iepakots vienā kopīgā iepakojumā). Bez tam, karte ir vairākkārt izmantojama, kartes derīguma termiņa laikā.

LIZDA biedri savas kartes var saņemt pie DO vadītājiem. 

Uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!