Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   ETUCE pieprasa pildīt Izglītības likumā noteikto pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku

Pirmdiena 27/08/2018

 

Eiropas Izglītības darbinieku arodbiedrība (ETUCE), kas pārstāv 132 Izglītību darbinieku arodbiedrības un 11 miljonus skolotājus un izglītības darbinieku no 50 Eiropas valstīs ir nosūtījusi atbalsta vēstuli Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrībai (LIZDA). Atbalsta vēstulē, kas nosūtīta arī Ministru prezidentam M. Kučinskim, finanšu ministrei D. Reizniecei-Ozolai un izglītības un zinātnes ministram K. Šadurskim, kā arī Saeimas Koalīcijas sadarbības padomei, ETUCE pauž atbalstu LIZDA un pieprasa pildīt Izglītības likumā noteikto pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku.

Ar šo vēstuli ETUCE kopā ar LIZDA aicina Latvijas valdību uzņemties atbildību un nodrošināt Ministru kabinetā pieņemto lēmumu izpildi. ETUCE turpinās uzraudzīt izveidojušos situāciju un atbalstīt LIZDA centienus nodrošināt visu izglītības darbinieku interešu aizstāvību Latvijā.

Eiropas arodbiedrību Izglītības komitejas (European Trade Union Committee for Education) European Director, Susan Flocken

ETUCE atbalsta vēstule (PDF)