Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA konkurss pedagogiem - Mācot mācos pats!

Pirmdiena 01/10/2018

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina pedagogus piedalīties konkursā "Mācot mācos pats". Konkursa mērķis ir radīt patīkamu Pasaules Skolotāju dienas svētku noskaņu skolotājiem visā  Latvijā. Ar šo Senekas aforismu “Mācot mācos pats” mēs vēlamies uzsvērt, ka izglītošanās nebeidzas ar augstskolu, tā turpinās visa mūža garumā. Arī mācot citiem, mums nereti nākas apgūt ko jaunu – mūsdienu modernās tehnoloģijas, jaunus kvalifikācijas kursus internetā, utt.

Mēs vēlamies apzināt pedagogu labās prakses piemērus un pieredzi, kā ikdienā ir sanācis iemācīties ko jaunu - mācot citus. Pasaules Skolotāju dienas tēma šogad visā pasaulē ir “Profesionāls pedagogs – pamatvērtība izglītībā”. LIZDA šīs tēmas ietvaros pievērsīs īpašu uzmanību pedagoga profesijas atbalstam, novērtējumam un mēģinās panākt šī jautājuma aktualizēšanu sabiedrībā.

Konkursā var piedalīties ikviens pedagogs, kurš ir Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedrs.

Konkursa uzdevums:

Padalies, kā Tu apguvi ko jaunu mācot citus, sadarbojoties ar skolēniem, kolēģiem, vecākiem un citiem. Rakstā atspoguļo:

·         Kā Tev ir izdevies iemācīties ko jaunu, mācot citus?

·         Kas Tevi uz to pamudināja/kas palīdzēja apgūt?

·         Ieteikums/novēlējums pārējiem kolēģiem!

Raksti jānosūta līdz 2018.gada 3.novembrim elektroniski uz e-pastu: skolasdiena@lizda.lv

Pieteikumā obligāti jānorāda raksta virsraksts un tā autora vārds, uzvārds, izglītības iestāde, amats, novads/pilsēta, tālruņa numurs, e-pasta adrese.

Uzvarētājs tiks paziņots 2018.gada 14.novembrī www.lizda.lv, bet balvas pasniegšana notiks 2018.gada 28.novembrī LIZDA konferencē.

 

Balvu fonds:

Dāvanu karte kultūras pasākuma apmeklējumam pēc izvēles 40 EUR vērtībā.

Aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu! 

Konkursa plakāts (PDF drukājamā versijā)