Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Darbu sāk 13.Saeimas jaunievēlētie deputāti – LIZDA biedri

Otrdiena 06/11/2018

 

2018.gada 6.novembrī uz pirmo sēdi sanāk 13.Saeimas deputāti. Jaunievēlētā Saeima pirmajā sēdē ievēlē balsu skaitītājus, kā arī pagaidu Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju. Tās locekļi komisijas sēdē pārbauda vēlēšanu materiālus un sūdzības par vēlēšanām, ja tādas iesniegtas Centrālajā vēlēšanu komisijā. Komisija sagatavo ziņojumu Saeimai par 100 jaunievēlēto parlamenta deputātu pilnvaru apstiprināšanu. Tad deputāta amata kandidāti, kas ievēlēti 13.Saeimā, dod svinīgu solījumu un apliecina to ar savu parakstu.

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) sirsnīgi sveic 13.Saeimā ievēlētos arodbiedrības biedrus: Dagmāru Beitneri-Le Gallu no Jaunās konservatīvās partijas un Ilmāru Dūrīti no Attīstībai/Par!

LIZDA novēl panākumus un izdošanos uzņemoties jaunos amata pienākumus. LIZDA izsaka gandarījumu, ka Saeimā ir ievēlēti izglītības un zinātnes nozares eksperti, kuri turpmāk sekos kvalitatīvai reformu īstenošanai.