Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Aicinām līdzcilvēkus atsaukties un palīdzēt LIZDA biedrei, kura ugunsnelaimē zaudējusi dzimtas māju

Otrdiena 13/11/2018

Svētdien, 4. novembra pēcpusdienā, Dundagas novada Mazirbē izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks «Ķirškalnos». Milleru pāris un viņu meita ar ģimeni nu palikuši bez mājām. Viss ir sadedzis, izglābt izdevās burtiski sīkumus, jo uguns liesmas strauji izplatījās.

Māja piederēja skolotājas Veronikas Milleres ģimenei, kura šeit dzīvoja kopā ar savas meitas ģimeni - znotu Kasparu Neimani un divām atvasītēm - 17 gadus veco dēlu un 12 gadus veco meitu. V.Millere 36 gadus strādāja Mazirbes internātpamatskolā par skolotāju. Skola tika slēgta šī gada 31. augustā. Situācija ir dramatiska, jo nupat zaudēts darbs, 20 gadus ģimenes lolotā māja un visa iedzīve. Pensijas vecums vēl nav sasniegts. Ugunsgrēkā cieta arī pati V.Millere, traumējot rokas. Gan V.Millere, gan viņas meita ir skolotājas un LIZDA biedres. 

Aicinām līdzcilvēkus atsaukties un ziedot jebkādu summu ģimenei jaunas dzīves uzsākšanai:

Ja ir vēlme sniegt finansiālu atbalstu, to iespējams darīt, veicot naudas pārskaitījumu uz Veronikas Milleres bankas kontu ar norādījumu «Ziedojums»: LV36HABA0551004005372. 

Par palīdzības sniegšanu iespējams sazināties arī ar Dundagas novada pašvaldības sociālā dienesta vadītājas pienākumu izpildītāju Inetu Mauriņu pa tālruni 26618686. 

Aicinām iepazīties ar rakstu laikrakstā “Talsu Vēstis”

Foto: Edgars Lācis