Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   LIZDA sveic LBAS konkursa PROFS 2018 finālā iekļuvušās komandas

Piektdiena 14/12/2018

2018.gada 13.decembrī Rīgā, notika Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) organizētā konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS 2018 fināls, kurā piedalījās arī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāja I.Vanaga.

Konkursa finālā piedalījās Liepājas Valsts tehnikuma, Ventspils tehnikuma, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Rīgas Valsts tehnikuma un Ogres tehnikuma komandas. LIZDA īpaši lepojas ar savu arodbiedrības biedru pārstāvēto izglītības iestāžu izglītojamo sniegumiem un pateicās konkursa dalībniekiem ar īpaši sarūpētām arodbiedrības balvām.

LBAS organizētā konkursa mērķis ir veicināt profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt viņu izpratni par arodbiedrību un sociālo dialogu.

Šogad konkursa pusfinālos piedalījās 29 komandas no 22 vidējās profesionālās izglītības iestādēm. Profesionālo izglītības iestāžu komandas – fināla dalībnieces - būs iesūtījušas savus mājas darbus, kurus prezentēs konkursa laikā, konkursa gaitā notiks viktorīna par darba tiesību, darba aizsardzības un sociālā dialoga tēmām, kā arī katra komanda uz vietas risinās vairākas situācijas saistībā ar darba vides un darba tiesiskajām attiecībām.

LIZDA izsaka gandarījumu par izglītības iestāžu pedagogu ieguldīto sirdsdarbu audzēkņu izglītošanā!

Foto galerija