Aptauja
Vai Jūsu pārstāvētajā augstākās izglītības iestādē ar 2019.gada 1.janvāri ir paaugstinājusies zemākā mēneša darba algas likme?
Jā, ir paaugstinājusies
Nē, nav paaugstinājusies
Neesmu informēts / -a
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Atlaides LIZDA biedriem februārī

Sestdiena 02/02/2019

Ikviens arodbiedrības biedrs, uzrādot derīgu LIZDA biedra karti, pie sadarbības partneriem visā Latvijā var saņemt izdevīgas atlaides grāmatām un presei, kursiem, teātra izrādēm, tūrisma pakalpojumiem, kancelejas precēm, biroja un sadzīves tehnikai, apģērbiem, ķīmiskai tīrīšanai, skaistumkopšanai, optikai, medikamentiem, ārstu konsultācijām, ēdināšanas pakalpojumiem, pārtikas produktiem, precēm dārzam un saimniecībai, mēbelēm, traukiem, virtuves un interjera piederumiem, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļiem, sporta precēm, foto, ziediem, dāvanām, u.c.

 

Leļļu teātris - “Romeo un Džuljeta” (jauniešiem no 14+) 8. februārī un “Zelta zirgs” 22. Februārī -

LIZDA biedri uz abām iepriekšminētajām izrādēm pa 3 Eur var pieteikt, zvanot uz teātra administrāciju pa tālruni 67285418. Savukārt marta mēnesī ar 30% atlaidi: Koko un Riko 1. martā pl.18.30 un Pēdu dzinējs Caps 16. martā pl.15.00. Biļetes var pieteikt, zvanot uz teātra administrāciju pa tālruni 67285418.

Dailes teātris - 30% atlaide biļetēm uz izrādi Lulū 28.02.pl.19.00

ISIC piedāvājums - ITIC karte pedagogiem: ISIC Latvia piedāvā LIZDA biedriem iegūt starptautisko pasniedzēju identifikācijas karti (ITIC).

  1. ITIC karte: pedagogu identifikācijas dokuments ar plašāko atlaižu klāstu Latvijā un pasaulē.
  2. Kartes derīguma termiņš: gads, sākot no septembra (līdz 16 mēnešiem).
  3. (LIZDA biedriem) par 5,00 € (standarta cena 7,10 € gadā).

 
Skaties Atlaižu grozā: http://www.lizda.lv/lv/biedriem/pakalpojumi/atlaides-un-piedavajumi