Aptauja
Vai Jūs iesniedzāt savus priekšlikumus un vērtējumu par jauno mācību saturu?
Jā, iesniedzu
Nē, neesmu iepazinies/lasījis
Nē, neesmu informēts par šādu iespēju
Nē, jo manu viedokli tāpat neņems vērā
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 


   Jauna rokasgrāmata LIZDA e-pasta lietotājiem

Svētdiena 27/02/2011

Esam uzlabojuši LIZDA biedru informācijas apmaiņas programmas Live@edu lietotāja rokasgrāmatu, kurā aprakstītas programmas iespējas un pirmie soļi LIZDA e-pasta lietošanā - sākot ar pierakstīšanos, e-pasta rīku funkcijām, paroles nomaiņu un beidzot ar esošo e-pastu (piemēram, Inbox, Gmail, Yahoo, Hotmail) pievienošanu LIZDA e-pasta kastītei, LIZDA e-pasta pāradresēšanu uz citu e-pastu, tehniskā atbalsta iespējām, u.c.

Šobrīd arodbiedrības biedriem ir izveidotas vairāk kā 500 LIZDA e-pasta kastītes un vēl vairāki simti gaida savu Live@edu kontu izveidi. Tie LIZDA biedri, kas jau ir pieteikušies jauna e-pasta izveidei, bet vēl nav saņēmuši apstiprinājumu, pēc datu pārbaudes (piederības arodbiedrībai) drīzumā saņems LIZDA e-pasta sākotnējo paroli. Tādēļ lūdzam būt pacietīgiem un atvainojamies par nelielo aizķeršanos! LIZDA e-pasta sākotnējā parole tiks paziņota elektroniskas vēstules vai sms formā - atkarībā no pieteikumā norādītās kontaktinformācijas (kāda cita jau esoša e-pasta adrese vai mobilā tālruņa numurs).

Ja esi arodbiedrības biedrs un vēl neesi paspējis pieteikties sava LIZDA e-pasta izveidei, tad to vari paveikt šeit! Un jau pavisam drīz Tu varēsi izmantot 10 GB e-pasta kastīti ar vienoto LIZDA e-pasta adrešu grāmatiņu, 25 GB krātuvi dokumentu glabāšanai internetā, tērzēšanas jeb čata iespēju, ērti lietot elektronisko kalendāru, veidot savus foto albumus, u.c.