Aptauja
Ko Tev nozīmē brīdinājuma streiks 27.novembrī?
Streikošu, lai solidarizētos ar izglītības un zinātnes nozarē strādājošajiem
Streikošu, lai tiktu ņemti vērā LIZDA iebildumi un prasības
Streikošu,jo valdībai un sabiedrībai jāmaina nievājošā attieksme pret izglītību un zinātni
Visi iepriekš minētie varianti
Grūti pateikt
[Rezultāti] [Arhīvs]

  View arodbiedriba's profile on slideshare 

   


Jauna rokasgrāmata LIZDA e-pasta lietotājiem

Svētdiena 27/02/2011

Esam uzlabojuši LIZDA biedru informācijas apmaiņas programmas Live@edu lietotāja rokasgrāmatu, kurā aprakstītas programmas iespējas un pirmie soļi LIZDA e-pasta lietošanā - sākot ar pierakstīšanos, e-pasta rīku funkcijām, paroles nomaiņu un beidzot ar esošo e-pastu (piemēram, Inbox, Gmail, Yahoo, Hotmail) pievienošanu LIZDA e-pasta kastītei, LIZDA e-pasta pāradresēšanu uz citu e-pastu, tehniskā atbalsta iespējām, u.c.

Šobrīd arodbiedrības biedriem ir izveidotas vairāk kā 500 LIZDA e-pasta kastītes un vēl vairāki simti gaida savu Live@edu kontu izveidi. Tie LIZDA biedri, kas jau ir pieteikušies jauna e-pasta izveidei, bet vēl nav saņēmuši apstiprinājumu, pēc datu pārbaudes (piederības arodbiedrībai) drīzumā saņems LIZDA e-pasta sākotnējo paroli. Tādēļ lūdzam būt pacietīgiem un atvainojamies par nelielo aizķeršanos! LIZDA e-pasta sākotnējā parole tiks paziņota elektroniskas vēstules vai sms formā - atkarībā no pieteikumā norādītās kontaktinformācijas (kāda cita jau esoša e-pasta adrese vai mobilā tālruņa numurs).

Ja esi arodbiedrības biedrs un vēl neesi paspējis pieteikties sava LIZDA e-pasta izveidei, tad to vari paveikt šeit! Un jau pavisam drīz Tu varēsi izmantot 10 GB e-pasta kastīti ar vienoto LIZDA e-pasta adrešu grāmatiņu, 25 GB krātuvi dokumentu glabāšanai internetā, tērzēšanas jeb čata iespēju, ērti lietot elektronisko kalendāru, veidot savus foto albumus, u.c.