Aptauja
Kuri no minētajiem dzīves kvalitātes aspektiem, Jūsu skatījumā, pedagogam ir visnozīmīgākie?
Nodarbinātība (darba slodze)
Darba vide (darba aizsardzības pasākumi)
Tiesiskums (tiesības, kas reglamentē attiecības ar skolēniem, vecākiem, kā arī vadītājiem)
Izglītība (kvalifikācijas celšanas iespējas)
Informētība (manis kā arodbiedrības biedra informēšana)
Materiālā labklājība (darba alga, piemaksa par labu darbu)
Sociālā drošība (sociālā aizsardzība, materiālā palīdzība nelaimes gadījumos)
Veselība (veselības apdrošināšana, pasākumi veselības uzlabošanai)
Brīvais laiks (kultūras un sporta pasākumi)
Darba un ģimenes savienošana (iespējas savienot darbu situācijās, kad ir mazi bērni utt.)
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Kas ir Twitter un Draugiem? Kas ir LIZDA zibensziņas?

Ceturtdiena 03/03/2011

Kas ir Twitter.com?

Twitter ir sociālās tīklošanās vietne* jeb mikroblogs, kurā cilvēki un organizācijas 140 zīmju nelielos ziņojumos atbild uz jautājumu "Kas notiek?". Tā ir iespēja uzzināt jaunumus, sekot līdzi kolēģu, draugu, slavenību, mediju idejām, ziņām, domām, pārdzīvojumiem, kā arī iespēja dalīties ar savām pārdomām, atradumiem - saitēm uz citiem resursiem, bildēm, citātiem... Latvijā Twitter lieto aptuveni 40'000 lietotāju, kas galvenokārt ir mediju pārstāvji, viedokļu līderi, sabiedrisko attiecību cilvēki, u.c.  Arī LIZDA šajā vietnē ir izveidojusi savu profilu www.twitter.com/lizda_lv Vairāk par Twitter latviešu valodā uzzināsi šeit!

Kas ir Draugiem.lv lapas?

Tas ir bezmaksas serviss, ko privātpersonām un organizācijām piedāvā portāls www.draugiem.lv - izveidot savu minilapu vienā no populārākajiem sociālajiem tīkliem* Latvijā, kurā reģistrēti 57% no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Arī LIZDA šajā portālā ir izveidojusi savu minilapu www.draugiem.lv/lizda LIZDA minilapas aktualitātēm var sekot ne tikai šajā portālā reģistrētie lietotāji, bet arī ikviens interesents.

LIZDA zibensziņas

LIZDA zibensziņas ir arodbiedrības Twitter.com profilā un Draugiem.lv minilapā ievietoti 140 zīmju nelieli ziņojumi - būtiskākās arodbiedrības ziņas un izglītības, zinātnes nozarei saistoša informācija - aktualitātes no www.lizda.lv, saites uz citiem noderīgiem resursiem internetā (rakstiem, pētījumiem), būtiskas atziņas, citāti, u.c.

*Sociālie tīkli (social networks) – tīmekļa vietnes, kurās, reģistrējoties un izveidojot savu profilu, iespējams sazināties ar citiem cilvēkiem un organizācijām.