Aptauja
Kuri no minētajiem dzīves kvalitātes aspektiem, Jūsu skatījumā, pedagogam ir visnozīmīgākie?
Nodarbinātība (darba slodze)
Darba vide (darba aizsardzības pasākumi)
Tiesiskums (tiesības, kas reglamentē attiecības ar skolēniem, vecākiem, kā arī vadītājiem)
Izglītība (kvalifikācijas celšanas iespējas)
Informētība (manis kā arodbiedrības biedra informēšana)
Materiālā labklājība (darba alga, piemaksa par labu darbu)
Sociālā drošība (sociālā aizsardzība, materiālā palīdzība nelaimes gadījumos)
Veselība (veselības apdrošināšana, pasākumi veselības uzlabošanai)
Brīvais laiks (kultūras un sporta pasākumi)
Darba un ģimenes savienošana (iespējas savienot darbu situācijās, kad ir mazi bērni utt.)
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Tatjana Voronova saņem Gada balvu

Trešdiena 16/03/2011

Lilija Skadiņa

10.03.2011. Daugavpils Teātrī notika svinīga ceremonija, kuras laikā tika pasniegtas Daugavpils Universitātes Studentu padomes Gada balvas. Šogad apbalvošanas ceremonijā tika pasniegtas Gada balvas septiņās nominācijās, ko piedāvāja Studentu padome un nominantu izvirzītāji.
Ar Daugavpils Universitātes (DU) Studentu padomes Gada balvas pasniegšanu jau trešo gadu pēc kārtas tika sumināti tie DU studenti, darbinieki, draugi un notikumi, kuri gada laikā devuši vislielāko ieguldījumu Universitātes attīstībā un popularizēšanā. Nominantus balvas saņemšanai varēja izvirzīt ikviens DU darbinieks vai studējošais. Kopumā tika iesniegtas vairāk nekā 50 pieteikuma anketas.
Ir patiess prieks, ka Gada balvu nominācijā „Gada darbinieks 2010” saņēma DU arodbiedrības priekšsēdētāja Tatjana Voronova par ieguldījumu darbinieku sociālo un tiesisko interešu aizstāvībā, arodbiedrības biedru saglabāšanā arodorganizācijā un jaunu biedru piesaistē, par pašatdevi, pildot arodorganizācijas vadītājas darbu.
Nomināciju ieguvēji saņēma Atzinības rakstu un speciāli šim pasākumam veidotu balvu ābola formā, kas simbolizē Hesperīdas zelta ābolus, kuriem bija spēja cilvēkam dot mūžīgo jaunību. Šī Gada balvas pasniegšanas pasākuma tematika bija „matrixa un kibernētikas pasaule”, ko papildināja grupa „Out of horizon”, „Stop Time Dance Studio” dejotājas, solistes Karina Lučiņina un Emma Safronova.