Aptauja
Kā Jūs vērtējat savu dzīves kvalitāti 10 ballu vērtējuma skalā? (10 - izcili, 1 - ļoti, ļoti vāji)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Strukturālās reformas izglītībā?

Trešdiena 30/03/2011

Šodien, plkst. 18:00 mājas lapā www.diena.lv skaties video tiešraidi no diskusijas "Strukturālās reformas izglītībā", kas notiks Dienas Viesistabā t/c Galleria Rīga!

Dienas Viesistabā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rosināto diskusiju par strukturālajām reformām izglītībā vadīs Dienas mediju galvenais redaktors Guntis Bojārs un tajā piedalīsies LIZDA speciāliste vispārējās izglītības jautājumos Baiba Bašķere, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietniece Kristīne Vāgnere, sociālantropologs Roberts Ķīlis, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Ina Druviete un SFL iniciatīvas "Pārmaiņu iespējas skolām'' koordinatore Aija Tūna.

Ko mēs saprotam ar strukturālajām reformām izglītībā? Ko mēs no tām sagaidām? Kādu un cik sagatavotu skolotāju „izlaiž” augstskolas? Ar kādām grūtībām skolās sastopas jaunie pedagogi? Vai tiešām izglītības sistēma Latvijā ir slikta un kas ir jāmaina? Dažādu ekspertu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem uzzināsi Dienas Viesistabas diskusijā!