Aptauja
Kuri no minētajiem dzīves kvalitātes aspektiem, Jūsu skatījumā, pedagogam ir visnozīmīgākie?
Nodarbinātība (darba slodze)
Darba vide (darba aizsardzības pasākumi)
Tiesiskums (tiesības, kas reglamentē attiecības ar skolēniem, vecākiem, kā arī vadītājiem)
Izglītība (kvalifikācijas celšanas iespējas)
Informētība (manis kā arodbiedrības biedra informēšana)
Materiālā labklājība (darba alga, piemaksa par labu darbu)
Sociālā drošība (sociālā aizsardzība, materiālā palīdzība nelaimes gadījumos)
Veselība (veselības apdrošināšana, pasākumi veselības uzlabošanai)
Brīvais laiks (kultūras un sporta pasākumi)
Darba un ģimenes savienošana (iespējas savienot darbu situācijās, kad ir mazi bērni utt.)
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Sameklē paroli LIZDA arodorganizāciju kartē!

Otrdiena 05/04/2011

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība šobrīd apvieno 34 000 biedrus, kas ir 58% no visiem izglītības un zinātnes nozarē strādājošajiem Latvijā. Vislielākais arodbiedru skaita pieaugums reģionos pagājušajā gadā bija LIZDA Valmieras Viestura vidusskolas arodorganizācijā – par 34% vairāk –, kas biedru rindās šobrīd apvieno vairāk kā 85% no izglītības iestādē strādājošajiem (statistikas dati uz 01.01.2011. starpnovadu AO salīdzinājumā).
Lai atspoguļotu LIZDA arodorganizāciju ģeogrāfisko pārklājumu un veicinātu ātrāku kontaktinformācijas ieguvi, arodbiedrības mājas lapas www.lizda.lv sadaļā „Par mums” esam izveidojuši LIZDA arodorganizāciju kontaktu karti. Šajā kartē ikviens interesents var ērti iegūt tās arodorganizācijas kontaktus, kas atrodas vistuvāk viņa atrašānās vietai. Kartē ir atzīmētas 36 LIZDA dalīborganizācijas un 14 tiešā uzskaitē esošās pirmorganizācijas, LIZDA izpildbirojs un 1331 LIZDA pirmorganizācija. Neskatoties uz to, ka karte joprojām tiek papildināta ar pirmorganizāciju datiem, aicinām to izmantot ikdienā ērtai kontaktinformācijas ieguvei.

Ielūkojies www.lizda.lv arodorganizāciju kontaktu kartē un sameklē konkursa paroli LIZDA Valmieras Viestura vidusskolas arodorganizācijas informācijas logā! Ja esi to veiksmīgi atradis, tad līdz 09.05.2011. atraksti mums vēstuli ar norādītu konkursa paroli uz e-pastu: pietura@lizda.lv vai pasta adresi: LIZDA, Bruņinieku ielā 29/31 – 502, Rīga, LV-1001. Vēstulē neaizmirsti norādīt arī savus kontaktus – vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, savas iestādes arodorganizācijas nosaukumu. No visiem vērīgākajiem mājas lapas kontaktu kartes apmeklētājiem tiks noteikti vairāki veiksminieki, kuri iegūs vērtīgas pārsteiguma balvas no arodbiedrības. Konkursa uzvarētājus paziņosim šī gada maijā www.lizda.lv.

Iepriekšējā konkursā mājas lapā www.lizda.lv bija jāsameklē LIZDA avīzes „Pietura” otrajā numurā norādītais LIZDA e-pastu programmas „Live@edu” logo. Tas bija paslēpts arodbiedrības biedru iespēju sadaļā. Konkursā kopā tika saņemti 14 pieteikumi, no kuriem Galactico dāvanu kartes ir ieguvuši trīs laimīgie. Apsveicam iepriekšējā konkursa uzvarētājas – Inga Medne no Naukšēnu novada vidusskolas, Linda Stepena no Jelgavas 1. ģimnāzijas un Iveta Lapiņa no Dikļu pagasta PII „Cielaviņa”!