Aptauja
Kuri no minētajiem dzīves kvalitātes aspektiem, Jūsu skatījumā, pedagogam ir visnozīmīgākie?
Nodarbinātība (darba slodze)
Darba vide (darba aizsardzības pasākumi)
Tiesiskums (tiesības, kas reglamentē attiecības ar skolēniem, vecākiem, kā arī vadītājiem)
Izglītība (kvalifikācijas celšanas iespējas)
Informētība (manis kā arodbiedrības biedra informēšana)
Materiālā labklājība (darba alga, piemaksa par labu darbu)
Sociālā drošība (sociālā aizsardzība, materiālā palīdzība nelaimes gadījumos)
Veselība (veselības apdrošināšana, pasākumi veselības uzlabošanai)
Brīvais laiks (kultūras un sporta pasākumi)
Darba un ģimenes savienošana (iespējas savienot darbu situācijās, kad ir mazi bērni utt.)
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Vai Tev jau ir savs e-pasts?

Otrdiena 26/04/2011

Kas?
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība aicina ikvienu biedru pieteikties jauna e-pasta izveidei. LIZDA sadarbībā ar Microsoft arodbiedrības biedriem piedāvā bezmaksas Live@edu informācijas apmaiņas programmu, kas paver jaunas iespējas vieglākam ikdienas darbam un savstarpējai saziņai internetā. Līdz šim biedriem izveidotas 984 LIZDA e-pasta kastītes.

Kur?
Savam e-pastam LIZDA biedri var pieslēgties mājas lapā www.lizda.lv sadaļā „Mans e-pasts”. Biedram programmā tiek izveidots e-pasts ar unikālu lietotājvārdu (vards.uzvards@lizda.lv) un paroli.

Kādēļ?
Izveidojot sev jaunu LIZDA e-pastu, Tu iegūsi 10 GB lielu pastkastīti elektronisko vēstuļu glabāšanai. Ar to vēl nepietiek? Tad bonusā savam e-pastam kā papildus servisu saņemsi 25 GB lielu krātuvi dokumentu glabāšanai internetā; tērzēšanas (čatošanas) iespēju ar pievienotajām kontaktpersonām (citiem LIZDA biedriem); ērti lietojamu un pārskatāmu elektronisko kalendāru; foto albumus; vienotu LIZDA e-pastu adrešu grāmatiņu!

Kā pieteikties?
Aizpildi vienkāršu elekstronisku pieteikumu šeit!

Uzzināt vairāk?
Vairāk par LIZDA biedru informācijas apmaiņas programmu uzzināsi šeit! Ja vēlies piedalīties praktiskā seminārā – programmas demonstrācijā, tad lūdz savas iestādes arodorganizācijas līderi mudināt rīkot semināru savā reģionā kopā ar citu LIZDA pirmorganizāciju pārstāvjiem. Pēc LIZDA dalīborganizācijas uzaicinājuma, kopīgi saskaņotā datumā lektors no LIZDA Izpildbiroja Rīgā ieradīsies Tavā reģionā un klātienē atbildēs uz visiem neskaidrajiem jautājumiem par LIZDA biedru informācijas apmaiņas programmu, kā arī novadīs praktisku nodarbību par LIZDA e-pastu lietošanu. Līdz šim ir novadītas 12 prezentācijas un 9 praktiskās nodarbības datorklasēs, kurās kopā piedalījušies 640 biedri.