Aptauja
Kuri no minētajiem dzīves kvalitātes aspektiem, Jūsu skatījumā, pedagogam ir visnozīmīgākie?
Nodarbinātība (darba slodze)
Darba vide (darba aizsardzības pasākumi)
Tiesiskums (tiesības, kas reglamentē attiecības ar skolēniem, vecākiem, kā arī vadītājiem)
Izglītība (kvalifikācijas celšanas iespējas)
Informētība (manis kā arodbiedrības biedra informēšana)
Materiālā labklājība (darba alga, piemaksa par labu darbu)
Sociālā drošība (sociālā aizsardzība, materiālā palīdzība nelaimes gadījumos)
Veselība (veselības apdrošināšana, pasākumi veselības uzlabošanai)
Brīvais laiks (kultūras un sporta pasākumi)
Darba un ģimenes savienošana (iespējas savienot darbu situācijās, kad ir mazi bērni utt.)
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Vēl līdz 9.maijam vari paspēt sameklēt konkursa paroli LIZDA arodorganizāciju kontaktu kartē!

Otrdiena 26/04/2011

Kas ir arodorganizāciju kontaktu karte?
Lai atspoguļotu LIZDA organizāciju ģeogrāfisko pārklājumu un veicinātu ātrāku kontaktinformācijas ieguvi, arodbiedrības mājas lapas www.lizda.lv sadaļā „Par mums esam izveidojuši LIZDA arodorganizāciju kontaktu karti. Šajā kartē ikviens interesents var ērti iegūt tās arodorganizācijas kontaktus, kas atrodas vistuvāk viņa atrašānās vietai. Kartē ir atzīmētas 36 LIZDA dalīborganizācijas un 14 tiešā uzskaitē esošās pirmorganizācijas, LIZDA izpildbirojs un 1331 LIZDA pirmorganizācija. Neskatoties uz to, ka karte joprojām tiek papildināta ar pirmorganizāciju datiem, aicinām to izmantot ikdienā ērtai kontaktinformācijas ieguvei un jauniem „ģeogrāfiskiem atklājumiem”.

Kā LIZDA biedri var piedalīties konkursā?
Ielūkojies www.lizda.lv arodorganizāciju kontaktu kartē un sameklē konkursa paroli LIZDA Valmieras Viestura vidusskolas arodorganizācijas informācijas logā! Ja esi veiksmīgi atradis konkursa paroli, tad līdz 09.05.2011. atraksti mums vēstuli ar norādītu konkursa paroli uz e-pastu: pietura@lizda.lv vai pasta adresi: LIZDA, Bruņinieku ielā 29/31 – 502, Rīga, LV-1001. Neaizmirsti norādīt arī savus vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, savas iestādes arodorganizācijas nosaukumu.

Kādēļ Valmieras Viestura vidusskolas arodorganizācija?
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība šobrīd apvieno 34 tūkstošus biedru, kas ir 58% no visiem izglītības un zinātnes nozarē strādājošajiem Latvijā. Vislielākais arodbiedru skaita pieaugums reģionos pagājušajā gadā bija LIZDA Valmieras Viestura vidusskolas arodorganizācijā – par 34% vairāk, kas biedru rindās šobrīd apvieno vairāk kā 85% no izglītības iestādē strādājošajiem (statistikas dati uz 01.01.2011. starpnovadu AO salīdzinājumā).

Konkursa balvas
No visiem vērīgākajiem mājas lapas kontaktu kartes apmeklētājiem tiks noteikti vairāki veiksminieki, kuri iegūs arodbiedrības sarūpētas balvas – Galactico dāvanu kartes. Konkursa uzvarētājus paziņosim šā gada maijā mājas lapā www.lizda.lv.