Aptauja
Kā Jūs vērtējat jauno pedagogu algu paaugstināšanas grafiku?
Ļoti labi, ka beidzot ir apstiprināts
Labāk vēlāk nekā nekad
Pastāv risks, ka grafiks netiks pildīts
Neesmu informēts par to, ka grafiks ir apstiprināts
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 


   Balvos pozitīvas emocijas garantētas

Pirmdiena 16/04/2012

Daina Mediniece, Balvu Amatniecības vidusskolas skolotāja un Balvu Tālākizglītības un cilvēkresursu attīstības centra floristikas kursu pasniedzēja (daina_mediniece@inbox.lv)

Balvi var lepoties ar radošiem, aktīviem cilvēkiem, kas nemitīgi vēlas sevi pilnveidot. Balvu Tālākizglītības un cilvēkresursu attīstības centrs ir vieta, kur ikviens interesents var atrast savām vēlmēm atbilstošu piedāvājumu.
Mana sadarbība ar šo centru sākās 2002.gadā, kad tiku uzaicināta vadīt floristikas kursus. Cilvēki jaunās zināšanas un prasmes apguva ar lielu interesi, un tas ir pedagoga lielākais gandarījums. Šajās nodarbībās bija iespēja satikt daudzus domubiedrus, dalīties pieredzē un saturīgi pavadīt laiku. Dodoties vadīt nodarbības, zināju, ka pozitīvas emocijas ir garantētas.
Iegūtās zināšanas cilvēki varēja pielietot arī praktiski – tikām aicināti veidot māksliniecisko noformējumu pilsētas pasākumiem. Tā bija liela atbildība, brīnišķīga pieredze un iespēja realizēt savas radošās ieceres.
Aktīvi iesaistos arī Balvu Tālākizglītības centra organizētajos projektos. Vēlos īpaši pateikties Tālākizglītības centra vadītājai Marutai Castrovai par nesavtīgo darbu un spēju radīt vidi, kurā ikviens cilvēks jūtas gaidīts, vajadzīgs un vērtīgs.