Aptauja
Kā Jūs vērtējat savu dzīves kvalitāti 10 ballu vērtējuma skalā? (10 - izcili, 1 - ļoti, ļoti vāji)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[Rezultāti] [Arhīvs]  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 

   Kļūsti par biedru!

Kooperatīvā sabiedrība "Skolu krājaizdevu sabiedrība" saviem biedriem sniedz iespēju par izdevīgām procentu likmēm noguldīt savus ietaupījumus pieprasījuma noguldījums un termiņdepozītos, kā arī saņemt īstermiņa patēriņa kredītus nenodrošināto aizdevumu un aizdevumu pret galvojumu.

Skolu krājaizdevu sabiedrība ir 1997.gadā dibināta fizisko personu (LIZDA biedru) brīvprātīga apvienība. Krājaizdevu sabiedrības mērķis ir nodrošināt biedru dzīves līmeņa paaugstināšanos, dodot iespēju sabiedrības biedriem uz izdevīgām procentu likmēm noguldīt savus ietaupījumus  un saņemt īstermiņa patēriņa kredītus. Par Skolu krājaizdevu sabiedrības biedru var kļūt jebkurš pilngadīgs un rīcībspējīgs LIZDA biedrs. 

Lai kļūtu par Skolu krājaizdevu sabiedrības biedru:
1. Iepazīsties ar sabiedrības statūtiem;
2. Ja atzīsti sabiedrības mērķi un apņemies pildīt statūtu noteikumus, tad iesniedz parakstītu iesniegumu sabiedrības birojam;
3. Iemaksā iestāšanās naudu 10,00 EUR, iegādājies vismaz četras pajas - katru  par 7,11 EUR, un samaksā biedra naudu 2,00 EUR par tekošo mēnesi - skaidrā naudā vai uz sabiedrības bankas kontu;
4. Izmanto savas Skolu krājaizdevu sabiedrības biedra iespējas - noguldi un aizņemies izdevīgi!

Skolu krājaizdevu sabiedrības darbību vada valde, par kredītu piešķiršanu lemj kredītkomiteja, bet kontroli veic revīzijas komisija.