Aptauja
Kuri no minētajiem dzīves kvalitātes aspektiem, Jūsu skatījumā, pedagogam ir visnozīmīgākie?
Nodarbinātība (darba slodze)
Darba vide (darba aizsardzības pasākumi)
Tiesiskums (tiesības, kas reglamentē attiecības ar skolēniem, vecākiem, kā arī vadītājiem)
Izglītība (kvalifikācijas celšanas iespējas)
Informētība (manis kā arodbiedrības biedra informēšana)
Materiālā labklājība (darba alga, piemaksa par labu darbu)
Sociālā drošība (sociālā aizsardzība, materiālā palīdzība nelaimes gadījumos)
Veselība (veselības apdrošināšana, pasākumi veselības uzlabošanai)
Brīvais laiks (kultūras un sporta pasākumi)
Darba un ģimenes savienošana (iespējas savienot darbu situācijās, kad ir mazi bērni utt.)
[Rezultāti] [Arhīvs]



  View arodbiedriba's profile on slideshare 
 





   







Dalīborganizācijas

Arodbiedrības biedri apvienoti 1248 pirmorganizācijās izglītības, zinātnes iestādēs, kas apvienotas 38
LIZDA Padomes dalīborganizācijās:

Nosaukums
Priekšsēdētājs
Tālrunis
E-pasts
Adrese
 Aizkraukles starpnovadu arodorganizācija  Anta Zāģere  27897715  anta.zagere[at]lizda.lv  Lāčplēša ielā 1,
 Aizkraukle
 Alūksnes un Apes novadu arodorganizācija  Ziedīte Aigare  29443859  ziedite.aigare[at]lizda.lv  Dārza ielā 11, Alūksne
 Balvu starpnovadu arodorganizācija  Olga Markova  27897718  olga.markova[at]lizda.lv  Partizānu ielā 16, Balvi
 Bauskas starpnovadu arodorganizācija  Māra Graudiņa  27897719
 26563216
 mara.graudina[at]lizda.lv  Katoļu ielā 3, Bauska
 Cēsu starpnovadu arodorganizācija  Ausma Klētniece
 26335755  ausma.kletniece[at]lizda.lv
 Raunas ielā 4, Cēsis
 Daugavpils un Ilūkstes novadu arodorganizācija  Kristīne Junkule  22081210
 kristine.junkule[at]lizda.lv  Rīgas ielā 2, Daugavpils
 Dobeles starpnovadu arodorganizācija  Evita Liepa-Kuhto
 29699237  evita.liepa-kuhto[at]lizda.lv  Brīvības ielā 15, Dobele
 Gulbenes novada arodorganizācija  Rasma Vanaga  27897726
 26404403
 rasma.vanaga[at]lizda.lv
 Ābeļu ielā 2, Gulbene
 Jelgavas un Ozolnieku novadu arodorganizācija  Tamāra Pokrovska  28339015  tamara.pokrovska[at]lizda.lv  Pasta ielā 37, Jelgava
 Jēkabpils starpnovadu arodorganizācija  Inga Ermansone  27897728  inga.ermansone[at]lizda.lv  Rūdolfa Blaumaņa 27, Jēkabpils
 Krāslavas un Dagdas novadu arodorganizācija  Regīna Sakoviča  27897730
 29438236
 regina.sakovica[at]lizda.lv  Grāfu Plāteru ielā 6,
 Krāslava
 Kuldīgas starpnovadu arodorganizācija  Aiga Šēnberga
 22301580  aiga.senberga[at]lizda.lv  Gaismas ielā 11-2, Kuldīga
 Liepājas starpnovadu arodorganizācija  Indra Mokorenko  27897736
 25944269
 indra.mokorenko [at]lizda.lv  Baseina ielā 9, Liepāja
 Limbažu starpnovadu arodorganizācija  Edīte Kaimiņa  27897737  edite.kaimina[at]lizda.lv
 Rīgas ielā 16, Limbaži
 Ludzas starpnovadu arodorganizācija  Dace Ruško  29276794
 dace.rusko[at]lizda.lv  Raiņa ielā 16, Ludza
 Madonas starpnovadu
 arodorganizācija
 Dace Caune  27897743  dace.caune[at]lizda.lv  Saieta laukumā 1,
 Madona
 Ogres starpnovadu arodorganizācija  Velga Kalniņa  26427160
 velga.kalnina[at]lizda.lv  Brīvības ielā 44, Ogre
 Preiļu starpnovadu arodorganizācija  Andris Pakers  27897748
 29477695
 andris.pakers[at]lizda.lv  Raiņa bulvārī 19, Preiļi
 Rēzeknes un Viļānu novadu
 arodorganizācija
 Vija Dikule  27897754  vija.dikule[at]lizda.lv  Atbrīvošanas alejā 95, Rēzekne
 Pierīgas novadu arodorganizācija  Skaidrīte Marča  29167397  skaidrite.marca[at]lizda.lv
 Lāčplēša ielā 24-513, Rīga
 Saldus un Brocēnu novadu
 arodorganizācija
 Ilze Vītoliņa  29441421  ilze.vitolina[at]lizda.lv  Avotu ielā 12, Saldus
 Talsu starpnovadu arodorganizācija  Inta Libreiha  29251742  inta.libreiha[at]lizda.lv  Kareivju ielā 7, Talsi
 Tukuma starpnovadu arodorganizācija  Tatjana Marhileviča  27897760
 29817779
 tatjana.marhilevica[at]lizda.lv  Talsu ielā 4-314, Tukums
 Valkas starpnovadu arodorganizācija  Laila Ozoliņa  27897761
 26375482
 laila.ozolina[at]lizda.lv  Beverīnas ielā 3, Valka
 Valmieras starpnovadu
 arodorganizācija
 Zinta Irbe  27897763
 26110332
 zinta.irbe[at]lizda.lv  Lilijas ielā 2, Valmiera
 Ventspils novada arodorganizācija  Tamāra Kuciņa
 27897765
 tamara.kucina[at]lizda.lv
 Skolas ielā 4, Ventspils
 Daugavpils pilsētas arodorganizācija  Svetlana Orlova  29789480  svetlana.orlova[at]lizda.lv  Saules ielā 7, Daugavpils
 Jelgavas pilsētas arodorganizācija  Ināra Radčenko  27897796
 29493982
 inara.radcenko[at]lizda.lv  Svētes ielā 22, Jelgava
 Jūrmalas pilsētas arodorganizācija  Sandis Bērziņš  26955529  sandis.berzins[at]lizda.lv  Jūrmala
 Liepāja pilsētas arodorganizācija  Simona Petrovica  27897774  simona.petrovica[at]lizda.lv  Uliha ielā 36, Liepāja
 Rēzeknes pilsētas
 arodorganizācija
 Janīna Staudža  27897777  janina.staudza[at]lizda.lv  Atbrīvošanas alejā 91, Rēzekne
 Ventspils pilsētas arodorganizācija  Sergejs Paipals-Šulcs  27897799  sergejs.paipals.sulcs[at]lizda.lv  Raiņa ielā 10, Ventspils
 Rīgas pilsētas arodorganizācija:
 Priekšsēdētāja  Anita Asare  27897779
 anita.asare[at]lizda.lv
 riga[at]lizda.lv
 Bruņinieku ielā 29/31 - 513, Rīga
 Priekšsēdētājas vietniece  Nataļja Grjazeva  27897785  natalja.grjazeva[at]lizda.lv
 riga[at]lizda.lv 
 Skolu krājaizdevu sabiedrība
 Iveta Flesnere  27897783
 skolu.ks[at]lizda.lv
 iveta.flesnere[at]lizda.lv
 Juriste  Inese Lūse  29259703
 riga[at]lizda.lv
 Daugavpils Universitātes
 arodorganizācija
 Tatjana Voronova  27897792  tatjana.voronova[at]lizda.lv  Vienības ielā 13,
 Daugavpils
 Liepājas Universitātes arodorganizācija  Inta Genese – Plaude
 27897788  inta.genese.plaude[at]lizda.lv
 Lielā ielā 14, Liepāja
 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas arodorganizācija  Andris Pimenovs  29615048  andris.pimenovs[at]lizda.lv
 Brīvības gatvē 333, Rīga

 Latvijas Zinātnes darbinieku arodorganizāciju apvienība  Ilze Trapenciere  27897704  ilze.trapenciere[at]lizda.lv   Akadēmijas laukums 1 - 1, Rīga
Institūciju arodorganizācijas

 (Statūtu 6.3., 6.4.p., Padomes 03.06.2015. lēmums)

 Apvienotā augstskolu arodorganizācija "Imanta" Guntars Bernāts  291 81 671  guntars.bernats@jvlma.lv K. Barona iela 1, Rīga
 Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžas arodorganizācija Kristīne Vītoliņa   29487264  kristine.vitolina[at]lu.lv   Vidus prospekts 38, Bulduri 
 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija  Valda Čakša  27897795  caksa[at]tvnet.lv  Atbrīvošanas alejā 90, Rēzekne
 Banku augstskolas arodorganizācija
 Ilmārs Pilinieks  29332299  ilmars.pilinieks[at]ba.lv  K.Valdemāra 161, Rīga
 PIKC Rīgas Valsts tehnikuma arodorganizācija  Atis Papins  29536116  apapins[at]inbox.lv  K.Valdemāra 1c, Rīgā
 Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas arodorganizācija  Anita Upmine  29775527  upmine[at]rtt.edu.lv  Tomsona ielā 3/5, Rīgā
 Rīgas Celtniecības koledžas arodorganizācija  Larisa Kuzņecova  29622843  personal[at]rck.eunet.lv  Gaiziņa ielā 3, Rīga
 PIKC Rīgas Tehniskās koledžas arodorganizācija  Edžus Segliņš 26586829 edzus.seglins@gmail.com, edzus.seglins@rtk.lv  Braslas ielā 16, Rīga
 Latvijas Dabas muzeja arodorganizācija  Aili Marnica  67356030  aili.marnica[at]lizda.lv
 aili.marnica[at]ldm.gov.lv
 K.Barona ielā 4, Rīga
 Nacionālā Botāniskā dārza arodorganizācija Ilma Nereta 26303228 ilma.nereta[at]nbd.gov.lv Salaspils
 Latvijas Lauksaimniecības universitātes arodorganizācija  Agris Zirnītis 26359229   agris.zirnitis[at]lizda.lv Lielā iela 2, Jelgava 
 Agroresursu un ekonomikas institūta arodorganizācija  Solveiga Maļecka  29459423  solveiga.malecka[at]arei.lv  "Dižzemes", Dižstende, Talsu novads