Loading Notikumi

Notikumi novembris 14, 2019

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

Rīgas pilsētas arodorganizācijas Valdes sēde. Atbildīgā A. Asare.

novembris 14, 2019

Rīgas pilsētas arodorganizācijas Valdes sēde  Kontaktpersona: Anita Asare, Rīgas pilsētas arodorganizācijas priekšsēdētāja (27897779, anita.asare@lizda.lv)

Uzzini vairāk »

LBAS/FES Darba tiesību forums. Piedalās B. Fricsone, I. Lūse.

novembris 14, 2019

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) sadarbībā ar Fridriha Eberta fondu (FES)  rīko forumu par darba tiesību aktualitātēm. No LIZDA biroja piedalās: Brigita Fricsone, LIZDA juriskonsulte, I. Lūse, Rīgas pilsētas arodorganizācijas  juriste.

Uzzini vairāk »

IZM organizētā fokusa grupa par prasmju attīstības pamatnostādnēm. Piedalās I. Vanaga.

novembris 14, 2019

Izglītības un zinātnes ministrijas organizētā fokusa grupas diskusija par 2021.-2027.gada periodam plānotajiem izglītības politikas mērķiem un rīcības virzieniem. Fokusa grupas mērķis ir kopīgi izvērtēt un apspriest pirmās iestrādnes un piedāvājumu nākamā perioda Latvijas Izglītības un prasmju attīstības pamatnostādņu stratēģiskajiem virzieniem, kas sadarbībā ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ekspertiem tiks izdiskutēti un apkopoti gala

Uzzini vairāk »

ETUCE konference “ES kopējās vērtības iekļaujošā izglītībā”. Piedalās I. Avdejeva

novembris 14, 2019

ETUCE projekta "ES kopējās vērtības iekļaujošā izglītībā" noslēguma konference. No LIZDA biroja piedalās: Irina Avdejeva, LIZDA eksperte izglītības jautājumos

Uzzini vairāk »

Komandējums uz Madonu. Piedalās M. Saliņa, J. Krastiņš.

novembris 14, 2019

LIZDA biroja vecākā grāmatvede Maruta  Saliņa  un LIZDA Revīzijas komisijas priekšsēdētājs Jānis Krastiņš dodas uz LIZDA Madonas  starpnovadu arodorganizāciju.

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus