Loading Notikumi

Notikumi jūnijs 2, 2020

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

International Summit on the Teaching Profession 2020 – virtuālā diskusija. Piedalās I. Vanaga, D. Štefenhagena.

jūnijs 2

International Summit on the Teaching Profession 2020 - virtuālā diskusija, kuras laikā diskutēs par izaicinājumiem izglītības jomā, kuri radušies COVID-19 rezultātā. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.

Uzzini vairāk »

Saeimas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde (ATTĀLINĀTI). Piedalās I. Vanaga.

jūnijs 2

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja.

Uzzini vairāk »

Saeimas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde (ATTĀLINĀTI). No LIZDA biroja piedalās I. Vanaga, D. Štefenhagena.

jūnijs 2

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde (ATTĀLINĀTI). No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.      

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (ATTĀLINĀTI). Piedalās I. Vanaga, D. Štefenhagena.

jūnijs 2

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas attālinātā sēde. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.    

Uzzini vairāk »

Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde (ATTĀLINĀTI). Piedalās I. Vanaga, B. Fricsone.

jūnijs 2

Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas attālinātā sēde. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Brigita Fricsone, LIZDA juriskonsulte.    

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus