Loading Notikumi

Notikumi oktobris 7, 2020

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

OECD Prasmju stratēģijas projekta noslēguma pasākums. Piedalās A. Grīnfelde.

oktobris 7

OECD Prasmju stratēģijas projekta noslēguma pasākums (attālināti). No LIZDA biroja piedalās: Anda Grīnfelde, LIZDA eksperte sociālekonomiskajos jautājumos.

Uzzini vairāk »

LBAS vebinārs “Stress un izdegšanas riski darbā”. Piedalās A. Grīnfelde.

oktobris 7

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības Darba&dzīves nedēļas ietvaros vebinārs "Stress un izdegšanas riski darbā".  No LIZDA biroja piedalās: Anda Grīnfelde, LIZDA eksperte sociālekonomiskajos jautājumos.

Uzzini vairāk »

Saeimas Budžeta, finanšu (nodokļu) komisijas sēde. Piedalās I. Vanaga, A. Grīnfelde.

oktobris 7

Saeimas Budžeta, finanšu (nodokļu) komisijas sēde.  Par atbalsta pasākumu Covid-19 seku pārvarēšanai piemērošanā gūto pieredzi, secinājumiem un nākotnes perspektīvām. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Anda Grīnfelde, LIZDA eksperte sociālekonomiskajos jautājumos.

Uzzini vairāk »

Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisija. Piedalās D. Štefenhagena.

oktobris 7

Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisija. 1. Augstākas izglītības eksporta potenciāls Latvijā - RSU pētījuma rezultātu apskats. Ziņo: Daunis Auers 2. Dažādi No LIZDA biroja piedalās: Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Piedalās I. Avdejeva, G. Strazdiņa.

oktobris 7

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Tikšanās (attālināti) ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ekspertiem, lai pārrunātu OECD Prasmju stratēģijas Diagnostikas un Rīcības posmu ziņojumos par Latviju ietvertās atziņas un rekomendācijas Izglītības attīstības pamatnostādņu 2021. – 2027.gadam “Nākotnes prasmes nākotnes sabiedrībai” izstrādei. No LIZDA biroja piedalās: Irina Avdejeva, LIZDA priekšsēdētājas vietniece, Gita Strazdiņa,

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus