Loading Notikumi

Notikumi oktobris 13, 2020

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

Diskusijā par Eiropas Sociālo tiesību pīlāra īstenošanas Rīcības plānu. Piedalās I. Vanaga.

oktobris 13

Apaļā galda diskusija par Eiropas Sociālo tiesību pīlāra īstenošanas Rīcības plānu. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja.

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Piedalās I. Vanaga, I. Avdejeva.

oktobris 13

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde.  1) pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu darba samaksas nodrošināšana no valsts budžeta; 2) sociālās atbalsta programmas pedagogiem termiņa pagarināšana un programmas saņēmēju loka paplašināšana; 3) nepietiekams pedagogu nodrošinājums; 4) darba dienas ilgums pedagogiem pirms svētku dienām. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Irina Avdejeva, LIZDA priekšsēdētājas vietniece.

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Piedalās D. Štefenhagena.

oktobris 13

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Likumprojekts "Grozījumi Augstskolu likumā". No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja.    

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisija. Piedalās D. Štefenhagena, A. Grīnfelde.

oktobris 13

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisija. Par bezmaksas augstākās izglītības ieviešanas iespējām. No LIZDA biroja piedalās: Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos, Anda Grīnfelde, LIZDA eksperte sociālekonomiskajos jautājumos.  

Uzzini vairāk »

MK sēde. Piedalās I. Vanaga.

oktobris 13

Ministru kabineta sēde. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja.

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus