Loading Notikumi

Notikumi oktobris 14, 2020

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

Mācību seminārs LIZDA arodorganizāciju priekšsēdētājiem.

oktobris 14

Mācību seminārs LIZDA arodorganizāciju priekšsēdētājiem, kas notiks Rīgā, Bruņinieku ielā 29/31, 2. stāva zālē, plkst. 11.00 (reģistrācija no plkst. 10:00). Gadījumā, ja COVID-19 izplatība valstī palielināsies, seminārs tiks rīkots attālināti – ZOOM platformā!!!

Uzzini vairāk »

Cēsu starpnovadu arodorganizācijas Valdes izbraukuma sēde un tikšanās ar Alūksnes un Apes arodorganizāciju. Atbildīgā A. Klētniece.

oktobris 14

Cēsu starpnovadu arodorganizācijas Valde dodas izbraukuma sēdē un satikties ar Alūksnes un Apes arodorganizāciju. Kontaktpersona: Ausma Klētniece, Cēsu starpnovadu arodorganizācijas priekšsēdētāja (26335755, ausma.kletniece@lizda.lv)

Uzzini vairāk »

ASV vēstniecības Latvijā pārstāvji viesojas LIZDA birojā. Piedalās I. Vanaga, D. Štefenhagena.

oktobris 14

ASV vēstniecības Latvijā pārstāvji viesojas LIZDA birojā.  No LIZDA biroja atbildīgie: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.  

Uzzini vairāk »

Intervija Rīga TV24. Piedalās I. Vanaga.

oktobris 14

Intervija Rīga TV24  par izmaiņām pedagogiem jaunās nodokļu reformas ietvaros, budžeta projektā. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja.  

Uzzini vairāk »

UNESCO sanāksme. Piedalās I. Vanaga.

oktobris 14

UNESCO sanāksme no  11.00-13.30.  No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja.  

Uzzini vairāk »

PINTSA sēde. Piedalās D. Štefenhagena.

oktobris 14

PINTSA sēde.  No LIZDA biroja piedalās: Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Piedalās A. Grīnfelde.

oktobris 14

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde.  Sākums plkst. 10:00. Likumprojekts "Grozījumi Valsts un pašvaldību profesionālo orķestru, koru, koncertorganizāciju, teātru un cirka mākslinieku izdienas pensiju un baleta mākslinieku pabalsta par radošo darbu likumā" (Nr. 767/Lp13; atbildīgā komisija- Sociālo un darba lietu komisija) pirms 1.lasījuma Likumprojekts “Grozījumi Izglītības likumā” (Nr. 544/Lp13) pirms 2.lasījuma. No LIZDA biroja

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus