Loading Notikumi

Notikumi novembris 4, 2020

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

LBAS diskusija. Piedalās L. Janeka.

novembris 4

LBAS diskusija klātienē plkst.14:30, LBAS valdes zālē 4.st. Diskusijas tēma: 2019.gada augustā stājās spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva 2019/1158 par darba un privātās dzīves līdzsvaru vecākiem un aprūpētājiem un ar ko atceļ Padomes Direktīvu 2010/18/ES (pieņemta 2019.gada 20.jūnijā) piemērošanu Latvijā, t.sk. par darba ņēmēju tiesībām uz aprūpētāja atvaļinājumu un tā apmaksas kārtību. Ziņo:  Linda Romele, LBAS

Uzzini vairāk »

Sanāksmē par sadarbības stiprināšanu (zoom platforma). Piedalās I. Vanaga, I. Avdejeva.

novembris 4

Izglītības un zinātnes nozares vadošo organizāciju sanāksme par savstarpējās sadarbības stiprināšanu un kvalitatīvu, ar atbilstošiem resursiem nodrošinātu reformu īstenošanu.  No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Irina Avdejeva, LIZDA priekšsēdētājas vietniece.

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Piedalās I. Vanaga, I. Avdejeva, G. Strazdiņa, A. Grīnfelde, D. Štefenhagena.

novembris 4

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (attālināti). No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Irina Avdejeva, LIZDA priekšsēdētājas vietniece, Gita Strazdiņa, LIZDA eksperte izglītības jautājumos, Anda Grīnfelde, LIZDA eksperte sociālekonomiskajos jautājumos, Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības, zinātnes un ārējo sakaru jautājumos.

Uzzini vairāk »

Personu izvērtēšanas komisijas sēde. Piedalās L. Janeka.

novembris 4

Personu izvērtēšanas komisijas sēde.  No LIZDA biroja piedalās: Liene Janeka, LIZDA juriskonsulte.

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus