Loading Notikumi

Notikumi janvāris 13, 2021

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

LIZDA Padomes sēde (attālināti). 

janvāris 13

LIZDA Padomes sēde (attālināti). Sākums plkst. 10.00.

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Piedalās I. Vanaga, I. Avdejeva, A. Grīnfelde.

janvāris 13

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (attālināti).  1. Augstākās izglītības padomes locekļu kandidatūru virzīšana apstiprināšanai Saeimā; 2. LTV1 raidījumā "Aizliegtais paņēmiens" uzrunātais jautājums par psihoemocionālo situāciju pirssmkolas izglītības iestādē, un ar to saistītais nepieciešamo pirmsskolas izglītības politikas un/vai pirmsskolas izglītību reglamentējošo normatīvo aktu izmaiņu izvērtējums; 3. Likumprojekts "Grozījumi Vispārējās izglītības likumā" (komisijas izstrādāts likumprojekts

Uzzini vairāk »

Sanāksme par MK noteikumu “Profesora vai asociētā profesora amata pretendenta un amatā esoša profesora vai asociētā profesora zinātniskās un pedagoģiskās kvalifikācijas vai mākslinieciskās jaunrades darba rezultātu novērtēšanas kārtība” projektu. Piedalās D. Štefenhagena.

janvāris 13

Tiešsaistes sanāksme par MK noteikumu “Profesora vai asociētā profesora amata pretendenta un amatā esoša profesora vai asociētā profesora zinātniskās un pedagoģiskās kvalifikācijas vai mākslinieciskās jaunrades darba rezultātu novērtēšanas kārtība” projektu. No LIZDA biroja piedalās: Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus